Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Segítenének a Naruto fanok?

KimiKomi kérdése:

Segítenének a Naruto fanok?

Figyelt kérdés

A Naruto Shippuuden manga utolsó azaz 700.fejezetében mindenkinek megmutatják a jövőjét hogy mennyi gyerekük lett.Na szóval szerintetek az anime végén kifog derülni az hogy hogyan jöttek össze?Pl.:Naruto-Hinata,Lee-Tenten,Sasuke-Sakura,Shikamaru-Temari stb...

Mert ugye az animében jobban belemerülnek az apró kis részletekbe (legalábbis szerintem)és kíváncsi lennék hogy hogyan jöttek össze.:)

Akinek van ötlete segítsen:D



2014. nov. 18. 19:34
 1/10 anonim ***** válasza:

Lee-Tenten egyátlalán nem biztos,hogy összejöttek, mivel csak annyit mutattak,h Tenten nyitott egy fegyverboltot, Lee pedig egy ugyanolyan kinézetű gyereket edz, mint ő maga, de ugyanez volt a helyzet mikor Gai edzette Leet.

Mivel az animében szeretnek filler epizódokkal időt húzni, így elképzelhető,h benne lesz, de am lesz tavasszal egy új manga a gyerekekről.

2014. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jujjj köszi a válaszodat:)

Amúgy elég nagy az esély rá hogy Lee Tenten-nel jött össze,na mind1.Ammm nem tudtam hogy tavasszal lesz egy új fejezet a gyerekekről remélem hogy igaz:D

További válaszokat várok:):D

2014. nov. 19. 18:17
 3/10 anonim ***** válasza:
oda van írva a 700.fejezet utolsó oldalára h lesz, még a címe is és az is h nem Kishimoto fogja csinálni
2014. nov. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Uh...Tényleg,Sorry a hülyeségemért pedig pont tegnap olvastam el megint az utolsót.Már minden rémlik,köszi:)
2014. nov. 19. 18:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Tavasszal jön a Naruto mozifilm, elvielg abban jön majd össze Naruto Hinatával.

Éppen ezért nem hiszem, hogy a sima Shipuudenben lenne ilyen filler a végén.

2014. nov. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oki:)

Már alig várom a tavaszi részt:D:)

2014. nov. 20. 17:21
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, akkor ez "mozi" film lesz, szóval nem tavasszal fogod tudni megnézni, csak jóval később kerül fel majd a netre. Mozi film nem egyenlő a Movie-val.


Pl. AnoHana mozi film is csak hónapokkal később jött ki, került ki a netre, mint ahogy a mozikban levetítették.

2014. nov. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mind1 az összes mozi filmet egy napon fogom megnézni.
2014. nov. 20. 20:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Lesz egy utolsó mozifilm a Narutóról, és egy manga a gyerekekről.
2014. nov. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TallandThin Boy ***** válasza:
a film még idén lesz decemberben (movie 7)
2014. nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!