Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ismertek hasonló animét? (...

Ismertek hasonló animét? ( Sok a kritérium )

Figyelt kérdés

Legjobban azok az animék tetszenek, amelyekben gyakoriak az intrikák, a főhősök a céljaikat tartják előnyben az erkölccsel szemben, vagy csak igazán el tudnak gondolkodtatni, esetleg meg tudnak borzongatni.


Ha ez segít leírom a kedvenceimet is: (Nagyjából rangsor alapján)

-Phantom (Requiem_for_the_Phantom)

-Mirai Nikki

-Kuroshitsuji

-Death Note

-Another

-Darker than Black

-Hellsing


Eddig azt tapasztaltam a legtöbb animenél, hogy szinte még a legdurvább esetben is akarnak valami pozitív tettet, vagy bármi hasonlót mutatni, talán erre a legjobb példa az attack on titan, vagy a darker than black. Ennek ellenére még tudom élvezni az ilyen animéket is, viszont ha egy anime még ennek a feltételnek is megfelel akkor nálam garantáltan kedvenc.



2014. nov. 18. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A Code Geass nagyon hasonlít a Death Note-hoz.
2014. nov. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tokyo Ghoul
2014. nov. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Firedoom ***** válasza:

Guilty crown

Chaos;head

2014. nov. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezeket a chaos headen kívül már mind láttam, viszont nálam nem kerültek a kedvencek közé, mondjuk a code geassnak csak a stílusa nem tetszett.
2014. nov. 19. 20:49
 5/7 anonim ***** válasza:

Code geassban a manga jobb, ott nincsenek mechák, de a történet nagyrészt ugyan az.

Egyébként a seinen animék között keresgélj.Azok vannak idõsebbeknek.

2014. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Berserk
2014. nov. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Steins;Gate

Psycho-Pass

2014. nov. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!