Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Black Butler II. évadában...

A Black Butler II. évadában miért akarják megölni Ciel-ék a Trancy családot?

Figyelt kérdés

2014. nov. 22. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh, hát ez egy kicsit bonyolult. Alapjában véve az a lényege, hogy ugye Alois azt hiszi, hogy Sebastian ölte meg az öccsét Lucat ( Claude hiteti ezt el vele, de ugye tudjuk, hogy nem így van, mert Hanna vitte el Luca lelkét, Sebastiannak semmi köze nem volt a kisfiúhoz, még csak nem is ismerte). Ezért Claude rábeszéli Aloist arra, hogy bosszúból vegyék el Sebastiantól Cielt, hogy így okozzanak fájdalmat neki. Claudenak ebben az volt ahazsna, hogy Alois lelke mellett még egy lelket a magáénak tudhatott.

Volt egy olyan rész ahol Alouis partyt rendezett a kastélyában és ezen a partyn Sebastian és Claude külön vonulnak, elkezdenek harcolni meg minden, aztán szerződést kötnek egymással, hogy egymás ellenségei lesznek. Ciel elveszítette az előző évad végén az emlékezetét így nem emlékezett nagyon sok mindenre így arra sem, hogy Sebastian már épp a lelkét készült elvenni, mivel beteljesítette a szerződésben foglaltakat, ám Ciel ezt is feleljtette így új ellenségeket kellett Sebastiannak kreálnia, aki ellen Ciel küzdhet. Cielnek és Aloisnak mondhatni az égvilágon semmi közük nem volt egymáshoz, csak az a két jómadár intézte úgy, hogy közük legyen egymáshoz és hogy egymás ellenségei legyenek. Ez az egész második évad tulajdonképpen Sebastian és Claude versenyéről szólt...

Remélem nagyjából érthetően írtam le :)

2014. nov. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm szépen a fáradozásodat^^ most már alapjából értem. Szóval Aloisnak a semmiért kellet meghalnia... O.O csak bonyodalomból ?...
2014. nov. 25. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, én ezt szűrtem le az egészből :S Aloist igazából csak Claude vezette félre...na meg persze Hanna..
2014. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ők ketten a ludasok
2014. nov. 26. 08:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mert Hanna is megemlíthette volna Aloisnak, hogy ő is démon és ő kötött szerződést Lucaval.
2014. nov. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!