Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animét amiben a...

Tudtok olyan animét amiben a főhős (lehetőleh fiú) sokszor harcba keveredik és súlyos sérüléseket szerez. Beteg lesz. Akár elfogy a maradék energiája és már alig bírja?

Figyelt kérdés

. Pl: a fairy tailben amikor Natsu es Gazille harcolnak es Natsu mar elegge tropa ..nos ilyen részekre lenne szűkségem..ha esetleg tudjátok akkor kérlek írjátok oda hogy hanyadik reszben van vagy hogy ki kivel harcol

Az is eleg fizikai szenvedes amikor a full metal alchemist testverisegben Edet atszurja egy vas rud..stb stb ^^



2014. nov. 22. 23:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Sword Art online, szerencsétlen kazuto sokat teper a csajért.

11 Eyes

Galaxy Angel - ez meg neked fog fájdalmat okozni ha végignézed a 4 évadát.

Berserk

Bleach/Naruto és társaik.


ui: te aztán szadista egy ember vagy :)

2014. nov. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ichigo vs Ulqiorra a 271-272. rész körül (itt "meghal")

Ichigo vs Renji ... rész (majdnen meghal, Rukia elrablásánál, elején van nagyon)

Ichigo vs Ikkaku ... rész (az előző után van kicsivel)

Grimmjow vs Ichigo ... rész (elő találkozás)

Youtubeon fent vannak az iyen részletek.

Bleach fullon van az ilyen részekkel, a jelenlegi manga meg...

2014. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ja még:

Attack on Titan - 24.-25 rész (nem tom pont melyikben van) Eren melkasát is átszúrja egy gerenda és elégdúrván kihúzza magából)

Tokyo Ghoul - utolsó része, itt konkrétan megkínozzák a főhőst, de nagyon durván... ez az ami neked való :DDD, talán már van cenzúrázatlan is.

2014. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ueki no Housoku az eleje még nem olyan "harcolós" de a vége nagyon jó (Az elejét is nézd meg lehet hogy unalmas lesz de én kihagytam belőle egy részt és nem értettem semmit.)
2014. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:D nos igen..kicsit szadista vagyokXD csak tudnám hogy miért mindig a kedvencemet szeretem ha kinozzak X3 a tokyo ghoult multkor neztem es nagyon tetszett:3 muhahaha
2014. nov. 23. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Tenjou tenge kb. bármelyik része. :D
2014. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!