Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért nem tudok kinőni a...

Miért nem tudok kinőni a Dragon Ball, Dragon Ball Z és GT animekből ( 25 vagyok )?

Figyelt kérdés
Egyszerűen ugyanolyan izgalommal nézem újra és újra, pedig már lassan dolgozó ember leszek és egyszerűen imádom... remélem a gyerekeim is ugyanennyire fogják szeretni. ;) Van más is ezzel így?

2014. nov. 23. 22:06
 1/8 anonim válasza:
100%
Családi barátainknál (40 éves pár tinédzser gyerekekkel) mai napig a Dragon Ball megy a tvbe. Apuka és anyuka kedvenc meséje. :D
2014. nov. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kinőnöd ha nem akarsz, ismerek nállad idősebbeket akik anime rajongók.
2014. nov. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Minek kéne kinőnöd belőle? Nincs korhoz kötve. Én pl. kiskoromban nem néztem, sőt utáltam, hogy mindenki mindig erről beszélt, de lelkesen követtem, amikor most megint adni kezdték, mert már érdekelt.


Nem muszáj valaminek "felnőttesnek" vagy "minőséginek" vagy nem is tudom, minek lennie, hogy kedveljük. Hasonló korú vagyok és nekem is vannak olyan dolgok, amikről mások értetlenkedve kérdeznék, hogy "Hogy tudod te ezt a sz*rt szeretni?" Hát úgy, hogy mókás, szórakoztató és valami személyes szinten érint meg.

2014. nov. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Spilerke ***** válasza:
100%
A Dragon Ball Z kortalan a GT részek, viszont baromi rosszak konkrétan nézhetetlen számomra, de te tudod :D
2014. nov. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A dragon ball nem gyerekes... Sok felnőtt néz animációs meséket, rajzfilmeket a mai napig is... Én is szeretem a DBZ-t a mai napig.


23F

2014. nov. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és semmivel nem jobbak az unalmas brazil szappanoperák, meg a vasárnap esti dalműsorok... Attól emrt felnőttél, attól még nem kötelező azokat nézned. Semmi jelentősége nincs, mit nézel és mit szeretsz. Ez csak rád tartozik, senki másra.
2014. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én sem tudok belőle kinőni, ne aggódj (bár a GT-t nem nézném meg semmi pénzért :P). :) 30 éves nő vagyok, szerintem ez nem kortól függ. És hogy miért nem növöd ki? Talán mert nem gyerekmese, hanem általános emberi értékekről szól. A karakterei fejlődnek, emberi problémákkal küzdenek meg, s ez egy felnőtt számára is érdekes történetet ad. Sokan hiszik azt, hogy az egész csak a bunyóról szól, de ez csak a felszín.


2015 elején jön az új film is Toriyama forgatókönyve alapján, ha esetleg eddig nem tudtad volna. ;) Az eredeti mangát is érdemes elolvasni, művészi igénnyel megrajzolt sorozat, amin még jobban kijönnek az arckifejezések, mozdulatok, és sok jelenet sokkal ütősebb, mint az animében (pl. Cell legyőzése). Minden képkockája élmény.


Ha tetszett a Dragon Ball, akkor talán érdemes lenne megnézned/elolvasnod a One Piece-t is, mert hasonló humorú, vicces-harcos történet az is. A mangakája Toriyama nagy rajongója volt fiatalon, az ő hatására kezdett le rajzolni is. :)

2014. nov. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat. Amúgy a GT nekem sem kedvencem, de valahogy meg kellett néznem, hogy el tudjam dönteni, hogy jó-e vagy rossz-e. Amúgy jelenleg Naruto-t nézek meg Naruto Shippuuden-t. :D
2014. nov. 24. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!