Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki szerette meg az Animéket a...

Ki szerette meg az Animéket a Viasat 6 által adottakkal?

Figyelt kérdés
Dragon Ball Z 291 nov 6tól, Yu-gi-oh! GX 104.rész dec től újra kor nem is érdekel és azóta néztek-e még más Animét?... Tényleg csak az írjon, aki a Viasat 6-on adott Animék által szeretett bele ebbe a műfajba. Ugye nem is olyan rossz ez a műfaj? Trollok kíméljenek csak normális hangvételű persze lehet írni nem szerettem meg stb. Akkor miért nem stb...

2014. nov. 24. 16:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja néznél e még stb. Tévében mégis csak jobb tudva többekkel együtt nézed. Hazaérsz leülsz tévé bekapcs és nézed. :) Ha erőszak mögé be tudtok látni, akkor jó + mondani valójuk van.
2014. nov. 24. 16:31
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
animét kizárólag japán szinkronnal érdemes nézni, a magyar többnyire förtelmes, és az angol se adja vissza az eredetit.
2014. nov. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mellékhelység ***** válasza:

# 2 Egyetértek.


# 1 Én még akkor szerettem bele amikor hajnalok hajnalán az RTL adta a DBZ-t. (Mondjuk soha nem adta végig mert be lett tiltva)

2014. nov. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én is még az RTL-en szerettem meg, még az Inuyashát, Pokemont, Slayerst és a Yu-Gi-Oht toltam :D akkor még azt sem tudtam mi az az anime :DD xd

jó nagy kihagyás után, idén kezdtem el ismét, én inkább japán nyelv + magyar felirattal nézem inkább és a neten, nincs időhöz kötve és 1k x egyszerübb.

2014. nov. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Néztem néha animéket a tévében, és amiatt utáltam is sokáig, mert nekem azok amiket említettél nagyon nem tetszettek. Később youtube és AMV-k által megismertem több félét is, akkor szerettem meg az animéket. Csakis japán hanggal, angol felirattal nézem.
2014. nov. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Kezdőknek szerintem tökéletesen elég lenne a szinkron nincs mihez viszonyítania még jó lenne, ha elterjedne annyira ,hogy legalább ne meséznék le felváltani celeb műsorokkal ez még messze van... Mindenki tudja eredetivel jobb, de mégis csak magyarok vagyunk Goku hang meg Cell hangja Balázsi Gyula pl nekem megfelel. Liptai is érdekes volt asszem 18 ként. :) félre fordítások végett... Nekem nem volt bajom velük.
2014. nov. 24. 18:40
 7/9 anonim ***** válasza:
Úristen, hogy én mennyire imádtam a Yu-gi-oh!-t. Meg emlékszem volt Kaleido Star is (nem tudom, jól írtam-e), hát annak is függője voltam. :D
2014. dec. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Új emberekre lettem volna kíváncsi, akik 1-2 éve kezdhették el ezt az ágat megismerni, kapcsolhattak oda a Viasat 6 ra.... :( :) Elösször láttak életükbe Animét.
2014. dec. 5. 20:55
 9/9 anonim ***** válasza:
Sokan azt sem tudják szerintem, hogy animét néztek: Maya a méhecske, 80 nap alatt a Föld körül, Kimba, stb.
2015. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!