Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok yaoi, illetve...

Mondanátok yaoi, illetve shounen ai mangákat?

Figyelt kérdés
Lehet durva is a lényeg az h legyen benne szerelem. Jöhet anime is. Előre is köszi :).

2014. nov. 24. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

junjou romantica

sekai ichi hatsukoi

ez a két kedvencem... de egy rakás van :D

de ha kell, lehet válogatni:

[link]

2014. nov. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2014. nov. 25. 18:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Fuuuh, ez hosszú lesz xD nah szóval: Ha mangázol, akk nem árt tisztában lenned vele, hogy milyen stílus jön be neked... én pl alig tudok 2000-2002 alatti mangákat olvasni, mert azoknak régi a grafikája és azt utálom (sajnos) szóval a következőkben amiket mondok azok csak jó grafikájúak lesznek.. :) :

Kedvenc szerzőm Asou Kai, ami fennt van mangája animeaddicts-on: Only serious about you

Nem viccelek, ez a világ legeslegjobb yaoi/shounn ai mangája... Ezt mindenképpen olvasd el!!! esetleg még a véleményedre is kíváncsi lennék.. xD másik mangája a soko ni suwaruna ( ez is fennt van ott) :)

A következő Yoneda Kou, csodálatos és egyedi grafika (csak keress rá a névre és meglátod.. ) Szóval tőle keress mangákat, rettentően jók, ha akarod sorolok párat :)

Akkor a Sekai ichi hatsukoi-t és Junjou romantica-t mondanom sem kell sztem xD Ottvan még az Haru wo daite ita, kicsit régebbi grafikával, de nagyon szeretem +2 részes OVA.

Ami még nagyon nagyon jó: KOISURU BOUKUN mindenképpen olvasd el!!!!!!!! Egyik kedvencem, +ebből is csak 2 részes ova, de csak az első 3 fejezetet dolgozza fel, de van kb. 50 fejezet xD + egy nagyon édes doujinshije is van, ha elolvasod a mangát és tetszik, akkor ezt is olvasd el :D

Ezek nekem a kedvenceim, még van egy csomó ezen kívül xD asszem mindegyik fennt van animeaddicts-on, de szerintem regizz a red light yaoi team-ra, amúgy is most jött ki egy új seai ichi fejezet :D (rohadt jó a magna, nagyon izgi :D )

Összegezve ez a 3 vagy 4 manga amit említettem, ezeket olvasd el mindenképp, és ha tetszenek, akkor keress a szerzőtől még :) Remélem segítettem, bármi kérdés/vélemény, szívesen várom privátba! :) (mindenkitől)

2014. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ohh... igen, Yoneda Kou-tól tudok pár mangát (6-7 asszem), csak hogy egyet említsek, : Reply

Nagyon jó, szép a vége is, viszont ez tényleg csak red light yaoi team-on van fennt :)

2014. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. És a régi grafikájuakat én se szeretem.A kedvencem meg a Honto Yajuu :) (manga)
2014. dec. 1. 20:55
 6/7 Iscnot válasza:

Egyik nagy kedvenc mangám a Caste Heaven. (asszem igy irják)


Killing Stalking...eléggé...khm..na! Furcsa, egyedi! Xd De ha eljutsz már több fejezetig akkor érteni fogod a lényegét. Sokan utálják és azt mondják rá h beteg (szerintem is xd de jó) én például sírtam a vége felé. Ja! És ne a képek alapján ítélj mert az nem mindig mond igazat. Tapasztalat xd

2018. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Yaoi: [link] Shounen ai: [link]
2019. febr. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!