Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto Shippuuden MANGA vagy...

Naruto Shippuuden MANGA vagy ANIME?

Figyelt kérdés

A lényeg csak annyi, hogy az animét nem győzöm kivárni minden héten és folytattam a mangával (a 661. fejezetig jutottam)

A lényeg annyi, hogy mar így is elég sokat bespoilereztem magamnak (Obito és Kakashi a vége fele), de még pontosan most sem tudom hogy zárulhat le a háború (az epilógust és megnéztem, de hát arra kb. mindenki számíthatott) A lényeg az, hogy szerintetek folytassam a mangát vagy ne?



2014. dec. 6. 12:47
 1/2 Mellékhelység ***** válasza:
Szerintem folytasd. Animéből is csak a harcokat érdemes megnézni.
2014. dec. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én akkor kezdtem el olvasni a mangát, mikor a történet véget ért és tegnap fejeztem be :DAlapból jobban szeretem a mangákat, mert könnyebb abbahagyni, ha valamit csinálni kell, meg gyorsabban haladsz vele.A shouneneknél pedig amv-ket szoktam nézni, ha érdekel egy harc, könyebb végignézni, plusz sokszor pörgõsebbek, mint végignézni az egészet.
2014. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!