Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animék, amikben drámai,...

Animék, amikben drámai, megrázó halálok vannak?

Figyelt kérdés

Nem a pszichohorrorra értem, ahol tömegesen halnak meg, és mindez pár perc alatt lezajlik, hanem akár egyetlen is elég, hogy szíven üssön.

Szerintetek melyik haláljelenetek a legjobbak?



2014. dec. 7. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Code Geass (itt nem sokan halnak meg, de elég megrázó tud lenni) (Myanimelist.com-on top 5).


Shiki:

Egyik legjobb vámpír adaptáció amit láttam, horror,ilyesztő és elég megrázó is egyben.


Higurashi no naku koro ni és

Higurashi no naku koro ni kai

Ez horror, psziho-horror, de jófajta, nem a vérengzésen van a hangsúly. (My animelisten top20-ban benne van, elgé jó).


AnoHana

Dráma, nem horror, elég szomorú. (My animelisten 4. helyen áll - szóval elég jó kis anime- ).


Clannad After Story:

Ugyanaz, nem véres, dráma.


Another:

Véres", horror, max emiatt megrázó, karakterek közül senki nem nőtt a szívemhez, így max a vér miatt lehet megrázó.


Blood+

Akció-horror, nem sokan halnak meg, 51 részes, de itt sem a vérengzésen van a hangsúly.


Steins Gate:

Nem spoilereznék, aki látta,az tudja, hogy nem egészen ez a kategória :)


Mirai Nikki:

Akció-horror. Elég sok karakter meghal... 25+ 1 részes.


Angel Beats:

Nekem annyira nem jött be, dráma.

2014. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
HALÁL LISTA (DEATH NOTE) 4EVER!!!
2014. dec. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Firedoom ***** válasza:

Na akkor mondom az enyet ()-ben a megjegyzesek (az elso mar elmondta a legjobbakat).

-Code Geass (messze ez a legjobb, a vege elott olyan 5resszel mar sejtettem, hogy mi lesz benne, de amikor megtortent akkor csak pislogtam, hogy ez nem lehet igaz! Az egesz animeben csomo megdobbento, megrazo es tragikus jelenet van).

-Angel beats (Az elsonek nem tetszett, de szerintem nagyon jo, itt senki nem fog meghalni, vagyis mindenki, de csak nezzed, az elso reszben kiderul mi a szitu).

-Guilty Crown (Toplistamon a a 2. egy szinten a Code Geassel. Anno amikor ezt elkezdtem a 3. reszig jutottam es ra vagtam, hogy szar. Ra egy evvel es jopar animevel amikor ujra belekezdtem siman 10/10 re lepontoztam. Hihetetlen mu, de kell hozza kis "animes muveltseg").

-Elfen Lied (Nekem ez a top 1. Eddig 3szor neztem vegig, es meg mindig imadom. Nem akarom agyon fenyezni, de EZ A LEGJOBB. Tul sok halal nincs benne, csak par szaz es aranytalanul sok a ver, de mindezeken fellul gyunyoru es erdekes storyja van).

-Mirai Nikki (Csak most kezdtem el nezni, ugy hogy nem mondhatok sokat. 2 napja amikor csak ra erek ezt nezem, szinte egyhuzamban, ennyit az ertekelesrol).

-Chaos;Head (Ahogy a neve irja CHAOS! Az utolso 3 reszig vegig parazol es idegeskedsz, ur isten-ur isten mondod majd. Ver es halal nem sok, de ami van az brutalis es kegyetlen).

-Another (Mangaban olvastam, ocsem szerint jo. A manga tenyleg jo).

-Dusk Maiden of Amnesia (Az anime brutalis es Spicho horror, de csak ennyit tud, AA-n 9/10re van pontozva tehat masok szerethetik. A manga ezerszer jobb! Bovebb, szebb, meghatobb, jobb a lezarasa, es van mas is a veren kivul).

2014. dec. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Anohana:ez inkább drámai

School days: egyik megrázó halál:D

Hell girl:abban is van olyan halál ami megrázó

2014. dec. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Shingeki no Kyojin: az a jelenet (nem emlékszem teljesen biztosan) amikor kimennek, hogy na majd most megállítjuk az óriásokat, tuti sikerülni fog, lelkesítőbeszéd... és az egész osztagot lemészárolják T-T szerintem az nagyon szomorú volt
2014. dec. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sailor Moon 1. évad végén (azt hiszem) amikor sorra meghalnak, hogy Sailor Moon tovább tudjon menni, még akkor is ha tudtam, hogy úgyse halhatnak meg "igazából" mert még néhány 100 rész hátravan akkor is nagyon szomorú volt :(
2014. dec. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!