Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki mit gondol a Sword art...

Goldenfenrir kérdése:

Ki mit gondol a Sword art Online nevü anime-röl nekem a kedvenc anime-m?

Figyelt kérdés

2014. dec. 15. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az eredeti sorozat jó volt, bár egyre gyengébb lett, de az utolsó pár részben még sikerült erősítenie. Az ez utáni foyltatás röhej, megnézni is felesleges. A mostani érdekes, szerencsére jobb, mint a fnetebb említett cucc.
2014. dec. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előre leszögezem, utálom a fantasyt... :D, de nekem tetszett ez az anime.

Mintd a két évadnak kb. az első felét imádtam, főleg a 2. évadot mert ott mondern fegyverekkel harcoltak.

Amit hiányoltam az a vér, de nagyon. Nekem kicsit komolytalanak tűntek a halálok, hogy ilyen pikeszel spriceltek szerte szét :DDd

A 2. évadot második felét még nem fejeztem be az milyen?

2014. dec. 16. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten szeretem a fantasy anime-ket, első évad első 12 része jó volt, bár ott is kicsit sok volt a filler romantika és felesleges, loli karakter.

Utána meg mély zuhanás, első évadnak talán még utolsó része ért valamit.

2. évad szintúgy, szánalmasan gyenge, nem értem hogy kaphatott 24 részt, unalmas kevés a story, gyengék a karakterek (még Asuna régi karakterét is megváltoztatták), az első évadhoz képes több fillerrel, semmi izgalom faktorral az egész (úgyse hal meg senki, úgy se történik semmi).


Az egészre nem adnék többet mind 4/10.

2014. dec. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a kedvencem,de túl hirtelen lesz minden... Én szeretem a romantikus animéket,de már megszoktam,hogy mindig eltolják a szerelmes részeket,és utána a végén nagyon jó,hogy jött ez a szerelem,csak a SAO-ban minden hirtelen jön és úgy már nem olyan jó... (de attól még nagyon bírom!)
2014. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy szórakoztató anime, ami az első évad első felével egyeseknél túl magasra tette a mércét, amit utána nem tudott megugrani, és nem olyan irányban indult el, amit sokan elvártak volna tőle például az MMO játékosok, ezért húzzák le annyian. Engem egyetlen egy dolog idegesít benne, az pedig ez a háremszerű felállás, vagyis, hogy minden lánynak csak a saját történetívében van nagyobb szerepe Kirito mellett. Sionnak pl.: csak a GGO-ban, utána meg megjelent két percre, és ezzel le is van tudva. A SAO volt a kedvenc történetívem, viszont se az ALO-val, se a GGO-val nem voltak eget rengető problémáim, mert csak szimplán élveztem a sztorit, és Kirito menő jeleneteit :P Kb. így voltam az Excalibur részeknél is, a Mother's Rosario pedig felüdülést hozott az eddig legyőzhetetlenség szindrómában szenvedő főhősünk után Asuna segítségével. Összességében azt gondolom, hogy sokkal többet is ki lehetett volna belőle hozni, de így se volt rossz, én olyan 10/7-et adnék az egészre. Még kíváncsian várom az évad záró epizódját (aztán ezért sokan megköveznének, de harmadik évadban is reménykedek).
2014. dec. 17. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat egyet értek tul hirtelen jön minden de az is hogy egyik 12rész fantasy másik 12rész ien fegyveres azt nem szeretik bene a sok váltást meg hogy nem foglalkoznak eleget a harcokkal de atol még kedvencem :D
2014. dec. 18. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!