Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Vannak idősebb korosztályhoz...

Vannak idősebb korosztályhoz tartozó animések, akik szívesen társalognának velem?

Figyelt kérdés
Animés társakat/barátokat keresek, elsősorban az idősebb korosztályból, ha létezik ilyen. Aki szívesen beszélgetne velem, írjon. 30/L

2014. dec. 20. 23:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Idősebb korosztálynak számít ha 26/F vagyok?

Ugyanakkor megnyugtat a tudat , hogy ennyi idősen nem csak én szeretem még mindig az ilyen típusú rajzfilmeket.

2014. dec. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, még ennyi idősen is nagyon kedvelem ezt a műfajt. Engem is megnyugtat a tudat, hogy vannak rajtam kívül olyan idősebb emberek, akik szintén ugyanúgy kedvelik mint én.

Már elég régóta része az életemnek mind az anime, mind a manga, bár animét többször nézek. Az évek alatt számos kedvencem lett, amiket nagyon imádok. Nem tudom te hogy vagy ezzel.

2014. dec. 23. 21:04
 3/5 Mike Rame válasza:
Szia, szívesen beszélgetnék, 26/F
2014. dec. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok , én inkább időről időre nyúlok hozzá a régebbi kedvencekhez amiket még tízen éves koromban néztem, de valahogy mindig eltölt amolyan nosztalgikus érzéssel , hogy ezeket újra meg újra megnézem , egyetlen anime van amit most kezdtem el mert sokan dicsérték de ezzel jó ideig elleszek míg behozom a lemaradást , ez pedig a one piece :D
2014. dec. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy egyre többen vagyunk
2014. dec. 27. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!