Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » írnátok olyan animét ami...

írnátok olyan animét ami romantikus és fantasy?

Figyelt kérdés

a romantikára vonatkozóan:) pl: a fiú legyen a rossz oldalon(gonosz) a lány pedig valahogy a képbe csöppen...

vagy fordítva:) létszi írjatok én nem tudok mit kezdeni maggammal és nagyon szeretem a animéket!!!!!!!!(láttam elég sok animét ugyhogy lehet írni fogtok olyat is amit már láttam de nem baj csak írjatok lészi!!!)



2014. dec. 24. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Sao, biztos hogy lattad, szal felesleges irni..


Esetleg Akame Ga Kill.. talan..


Hataraku Maou-sama


Zero no Tsukaima, eleg romantikus, bar itt egyik szereplo sem gonosz..

2014. dec. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Firedoom ***** válasza:
Shakugan no Shana a legjobb!
2014. dec. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak a shakugan no shanat nem láttam még amit írtatok, többit már láttam:)
2014. dec. 25. 19:51
 4/6 anonim válasza:
Talán a ichiban ushiro no daimaou de ez nem kifejezetten olyan amilyet irtál, tudnák még irni csak konkrétabban kéne leirni hogy milyet akarsz :D
2014. dec. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát igazából ez a lényeg a többi mindeggy csak ne yaoi és ne testvér testvér szerelem legyen ezeket nem szeretem:)amiket írtatok mindet láttam amúgyXD de azért köszi és ha tudtok még írjatok létszi:) ja
2014. dec. 27. 11:58
 6/6 anonim ***** válasza:

ayashi no ceres

vision of escaflowne

2016. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!