Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Elfen lied mana végét valaki...

Elfen lied mana végét valaki leírná?

Figyelt kérdés
Sziasztok nem rég láttam az elfen lied című animét ami befejezetlennek tűnt. Aztán olvastam hogy van manga is csak angolul és az angolom nem a legjobb . Valaki le tudná írni mi lesz az elfen lied manga vége ,nagyvonalakban kivel mi történik?

2014. dec. 26. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Teljesen más irányba megy a történet, Lucy nem hal meg ott ahol az animében, lesz csomó új karakter meg túldramatizált vérfürdő stb stb.

De van magyar fanfordítás az Elfen Lied-ből, tudod olvasni AnimeAddictson (szerintem majdnem a végéig le van fordítva)

2014. dec. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az anime a történetet csak a feléig dolgozza fel.

Kicsit bonyolult és hosszú, de lényeg, ha jól emlékszem, hogy Lucy-t elrabolják, fel akarják használni.


Aztán valahogy kiszabadul, és eluralkodik rajta a "gonosz" énje, és ahogy az erejét használja, hogy ártson mindenkinek a teste teljesen tönkremegy és lemállik a husa a testéről, de közben ott a másik éne is, fegyvert ad a barátja (már nem emlékszem a nevére) kezébe, hogy ölje meg, aki végül lelövi.

2014. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!