Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani jó animéket...

Dodo0021 kérdése:

Tudnátok mondani jó animéket ami remélhetőleg szinkronos?

Figyelt kérdés
mint pl.: Méz és lóhere, Lovely complex. Vagyis ami romantikus és dráma. De a vadmacska kommandóhoz is mondhadtok hasonlót mert azt is nagyon szerettem csak most már meguntam.

2014. dec. 26. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos nem sok szinkronos anime van, talán Nana vagy a Vampire Knight olyan, mint amilyet keresel.
2014. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát szinkronosban dráma vagy romantikus? Nehéz kérdés, mert még a feliratos animéket sem nézem ebben a műfajban.

De tudok mondani pár szinkronos animét, amik vagy tetszeni fognak vagy nem...


Slayers Try

Slayers Next

Slayers

Sámán Király

Nana

Naruto

Blood +

Yu Yu Hakusho – A szellemfiú

Inuyasha

Méz és lóhere II

Full Metal Panic!

Afro Samurai

Fullmetal Alchemist

Conan, a detektív

Yu-Gi-Oh!

Pokemon

Trigun

Digimon

Bakugan

Beyblade

Penge

Dragon Ball

Démonvadászok

Rozsomák

Bújj, bújj, szellem!

Csajkommandó

Hellsing

D.Gray-man

Vampire Knight

Soul Eater

Death Note

Bleach


Ezek között vannak olyanok amik nem teljesen szinkronizáltak... Lehet találsz ezek között olyat ami tetszik, de ezzel a fel tétellel, hogy szinkronos legyen így kicsit nehéz jó választ adni a kérdésre.


Ha esetleg anime filmek is érdekelnek amik szintén szinkronossak akkor:


A vándorló palota

Fullmetal Alchemist – Milos szent csillaga

Bleach – Elveszett Emlékek

Afro Szamuráj: Feltámadás


hát szinkronosat nem nagyon tudok többet, azért amennyire lehet remélem kielégítő volt a válasz.

2014. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem feltétlenül szinkronos kell, akkor ott van például az Ao Haru Ride, Say I love you, Soredemo Sekai wa Utsukushii, Akatsuki no Yona stb. Könnyen meg lehet szokni a feliratot, én már ott tartok, hogy szinkronosan nem tudok végignézni egy részt, olyan rosszak a szinkronszínészek és a fordítás minősége.
2014. dec. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én is csak NEM szinkronosokat tudnék ajánlani, amik romantikusak, vagy cukik, egyébként tényleg nagyon hamar meg lehet szokni a japán szinkront, sőt egy idő után már csak azzal tudsz megnézni egy animét...(nálam így volt) Na szóval animék:


Sukitte ii na yo

Kaichou wa Maid-sama

Sakurasou no pet na kanojo


Remélem tudtam segíteni!^^

2014. dec. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nodame cantabile
2014. dec. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia! Még az előző előtti vagyok, és találtam még! :3

Chuunibyou demo Koi ga Shitai

Shugo Chara (azt még nem láttam, pedig régebbi, de majd megnézem...mindegy asszem az romantikus :3)

Inuyasha (az még szinkronos is!)

Toradora

Gekkan shoujo Nozaki-kun

Ééss...van még egy szinkronos, ami nem annyira romantikus, de lehet,hogy tetszene: Chrno Crusade! Nekem nagyon bejött! ;)

2014. dec. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Amit okvetlen illik megnézni, az a Deth note. Szinkronosan is elérhető. Igaz, ebben nem a romantika a fő szál, viszont zseniális, illetve, szerethetők a karakterek. :) Egy próbát mindenesetre megér! :)
2015. jan. 3. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!