Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » VAlami jó romantikus animét...

VAlami jó romantikus animét tudnátok mondani?

Figyelt kérdés

VAlami komolyabb romantikusabb anime, csak mágia VAGY mecha legyen benne.Ne ECCHI!

MEgnéztem a trinity seven-t, na ehhez hasonló nem kell!

Ha lehet ne ilyen idióta shouneneket írjatok valami rendeset.



A másik az egy full romantikus anime legyen, mint pl.:Itazura na kiss, Clannad, stb.



2014. dec. 27. 21:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Manga is jó, ha teljesen befejezett, s van fordítás hozzá!

Az is jó, ha japánul belinkeled a mangát, de ne kanjikkal legyen írva, hanem rendes feliratokkal mert azokat megértem.

2014. dec. 27. 21:05
 2/11 anonim válasza:
Én most nézem az Ao Haru Ride-ot. Nekem bejött, aranyos, romantikus, viszonylag új anime. Én csak ajánlani tudom, szerintem belekezdhetsz nyugodtan ;)
2014. dec. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Áhh köszi, már láttam :) Nem rossz.

Egész AA-t átkutattam de már nem tudom mibe kezdjek bele.

Wizard Barristers: Benmashi Cecil

Ezt nézném meg de sehol az égvilágon nem találom meg felirattal!

2014. dec. 27. 21:25
 4/11 A kérdező kommentje:
Pár képet láttam belőle jó a graf szóval nem tudjátok hol találom meg?
2014. dec. 27. 21:27
 5/11 Acerbitas válasza:
Angel beats
2014. dec. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

SAO-hoz mit szólsz? :) Nem ismerem a példának felhozott animédet, de... :'D Mindenesetre, nekem a Sword Art Online bejött, történet is, grafika stb.

Mangából olvastam a Dengeki Daisy-t, és az is nagyon tetszett :)

Na most hirtelen csak ennyi jutott eszembe... xd

Ja, nem teljesül be szerelem és lehet hogy nincs is szerelem, de azért ajánlom: Noragami.

Egyébként ez nem tudom mennyire felel meg a követelményeidnek, mert még nem néztem végig (de ameddig néztem nagyon tetszett, azért volt hogy szét röhögtem magam) : Inu x Boku SS

2014. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6 vagyok, és kicsit feledékeny. Amint elküldtem eszembe jutott még:

Nana (ha nem ismered, énekes, elég sok kavarás van benne össze-vissza, néha sok is, de amúgy jó anime)

Sukitte Ii Na Yo - nagyon cuki szerintem :) Nem fantasy mondjuk, egy sima hétköznapi, de ari :)

Ajánlom még az UtaPri-t (Uta no Prince-Sama), de ennek kicsit fiúhárem hangulata van, sok benne a (szerintem) jó zene, meg vannak aranyos jelenetek is... :3

És van még egy amit láttam, az egész a szerelemről szól, elég híres is azt hiszem: Lovely Complex. :D

2014. dec. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha nagyon csöpögőset szeretnél nézni akkor a 'I love my little sister'(magyarul fogod megtalálni:' Szeretem a húgomat') 16+ szóval gondolhatjuk miért :') . Inu x Boku SS annyira a történet nem jó de néhol vicces és kidolgozott. Skip Beat , a rajzolását utálom ,de a történet jó,vicces és dúl benne a szerelem :')

remélem segítettem

2014. dec. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(I love my little sister nem Ecchi ,csak egy olyan rész van benne ahhol nem éppen 12 évesek számára szól ,de csak arcolat mutatnak többet nem)
2014. dec. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
En nagyon kedveltem az Ookami Shoujo to kuro ouji-t is. Ez egy romatikus es iskolai anime de sajnos csak feliratos forditas van.Amugy sokat rohogtem rajta.. nagyon vicces anime... van meg a Hidan no Aria cimu anime ami romatikus es szupereros. meg nem lattam de hallottam rola .A Yoake Mae Yori Ruri Iro Na is egy nagyon jo anime ,romantikus es vicces .
2014. dec. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!