Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi ennek az animének a címe?

Mokiki kérdése:

Mi ennek az animének a címe?

Figyelt kérdés
Még régebben láttam egy animét aminek nem tudom anevét.. Azt tudom h minimum 2 szó és azt hiszem A-val kezdődik valamelyik.. Ilyen vámpíros romantikus anime. Van iskolai egyenruhájuk (piros zakó/kosztüm felső, sötét kék alsó de utobbi sem biztos) és úgy rémlik hogy ilyen bentlakásos suli volt. Mintha az rémlene még hogy ilyen nagyon modern volt a koli mint egy szálloda. Az nagyon megmaradt hogy úgy indul a sztori hogy egy új fiú kerül a suliba és a suli diákelnökje vagy milye fogadja aki egy hosszú szőke hajú alacsony csak akiről később kiderül h vámpír.. Még pár dolog dereng de azok elég mellékes infók... Valaki nem tudja esetleg?

2014. dec. 28. 21:52
 1/5 anita4 válasza:
nem tudnál pontosabb adatokat mondani mert akkor lehet hogy tudok szgíteni
2014. dec. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hat.. irok parat hatha ezek kozott van amit keresel..


Chrono Crusade

Dance in the Vampire Bund

Fortune Arterial


Sajnos ezeket egyiket sem lattam, csak kutatgattam kicsit hatha megtalalom amit keresel.. hatha..

2014. dec. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem ez a Dance in the Vampire Bund lesz :)
2014. dec. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#3 vagyok...ha mégsem akkor is nézd meg mert szerintem jó^^
2014. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Afortune Arterial az :D köszönöm :D és a többieknek is :) szerintem megnézem a dance in the vampire band-et :) remélem nekem is tetszik majd :))
2014. dec. 29. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!