Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Naruto Shipuden!? Hogy is volt?

Naruto Shipuden!? Hogy is volt?

Figyelt kérdés

Már elég régen láttam a sorozatot és nem emlékszem pontosan az elejére. Sajnos mostanában annyi dolgom van hogy nincs időm újranézni. Tehát arra emlékszem hogy ugye elrabolta az Akatsuki Gaarát, hogy megszerezze Sukakut. Azt viszont elfelejtettem hogy hogyan is menekült meg végül Gaara? Valami dereng de elég homályos, úgyhogy nagyon örülnék, ha valaki elmagyarázná.

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. dec. 29. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat asszem ugy volt hogy Chiyo nagyi meg Sakura legyoztek Sasorit.. Naruto meg Kakashi meg elkergette Deidarat.. aztan meg Chiyo nagy a teknikajaval felelesztette Gaarat, de ugy hogy o belehalt..
2014. dec. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi én is ilyesmire emlékeztem de az már kimaradt h a nagyi belehalt.
2014. dec. 29. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Sasori és Deidara elmentek Gaaráért, majd ugye az avarrejtekieket küldték érte mentőakcióra + Chiyo-baasamat. Deidara meglép Gaara testével, majd Naruto és Kakashi üldözőbe veszik őt. Sakura és Chiyo megküzd Sasorival, akit maratoni csatában le is győznek.Végül Gaara testét is visszaszerzik, bár Deidara túléli. Ugye Gaara már kvázi halott, mert kiszívták belőle Sukakut, de Chiyo egy (azt hiszem tiltott) technikát alkalmazva feléleszti Gaarát. Ezután jön a Sasukés akció, amikor Yamatóval indulnak Orochimaruék ellen. Ugye Chiyo még visszatér, amikor Edo-tensei-jel feltámasztják a holtakat.
2014. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!