Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi a mondanivalója a Toyko...

Mi a mondanivalója a Toyko Ghoul című animének?

Figyelt kérdés
Végignéztem,tetszett,sokan írták hogy komoly mondanivalójaa van,de azt senki nem írta le hogy pontasan mi is. És ezt szeretném tudni. Szerinted mi a mondanivalója?

2014. dec. 31. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy mindenkiben van egy kicsi Rize (lila hajú csaj) aki ha kell kihozza a ghoul énünket :DDDDd

Félre téve a viccet én sem értem a mondanivalóját, nekek Kaneki lelki vívódása tetszett nagyon *_*.

Talán itt is a rasszizmus, kirekesztés mint mondjuk az Elfen Lied, vagy a Black Bullet-nél, hiszen itt is az emberek elitélik és üldözik a ghoulokat pedig (a jó ghoulokkal, pl. kávézó beliekkel) simán élhetnének együtt.

2014. dec. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs különösebb mondanivalója, legalábbis felesleges keresni.


Talán annyi, hogy néha fel kell adnod valamit, ha szeretnél megkapni valami mást.

Később meg az, hogy: az is lehet önzőség, ha azt hiszed mindent másért teszel ( de az csak később lesz, mikor Kaneki meghal).

2015. jan. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az Elfen Lided-ot is láttam,ami szintén nagy hatással volt rám :)Bevallom őszintén hogy a Tokyo Ghou-on és az Elfen Lied-on is sírtam 18 éves fiú létemre ><" De szerintem is van köze a kirekesztéshez.
2015. jan. 1. 04:30
 4/8 anonim válasza:
100%
Az értelmetlen kirekesztésekről (mint ahogy azt az előbbiekben is írták). Bár szerintem a fő lényege a Tokyo Ghoul-nak az, hogy ki kell állnod magadért, mert ha nem teszed meg és mondjuk pl. a suliban piszkálnak (szar példa de nembaj xD), arról csakis te magad tehetsz, mert inkább behúzott farokkal elvonultál, mintsem hogy kiálltál volna magadért. Ha jól emlékszem ez az utolsó részben fog jobban megmutatkozni, amikor Rize ott magyaráz Kanekinek, miközben a gyerek a halálán van. (Még az összetartásról is szól, de most nem jut eszembe az a jó példa, amit mindig mondok... D:)
2015. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. jan. 2. 21:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Jöhetnek még vélemények és gondolatok ezzel kapcsolatban,mindent elolvasok :)
2015. jan. 2. 21:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Szeretem a tokyo ghoult, de őszintén szólva ennek az animének nincs túl mély mondanivalója.


Ha ilyesmi anime érdekel, akkor van belőle jó sok, de ez nem az ... (Code Geass, From the New World,Ano Hana példa kedvéért...)

2015. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,utána fogok nézni ^^
2015. febr. 9. 01:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!