Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Most abba maradt az Anime...

Most abba maradt az Anime vetítése? (Parasyte the maximum más néven Kiseijuu: Sei no Kakuritsu)

Figyelt kérdés
12.rész szegény Kana meghalt, pedig én őt jobban bírtam mint a másik csajt (annak nem is emlékszem a nevére) és alvileg mivel csütörtök van ma kelett volna az új résznek kijönnie de nem jött ki. Amiből arra következtetek, hogy itt van a season vége és majd talán égy fél/egy év mulva folytatják újra. Ti tudtok bármi infót róla?

2015. jan. 1. 14:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán ne spoilerrel kezd a leírásodat, teljesen elcseszve az egész kibszott animét annak, aki épp segíteni akart neked...
2015. jan. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnek sajnos igaza van, nem láttam ezt animét, de egyszer azért szerettem volna megnézni...


Amúgy pedig lehet hogy majd később lesz raw, vagy elképzelhető hogy mivel január 1 van ezért majd csak egy hét kimaradás után folytatják. De ha utánanéznél, akkor mindenhol láthatnád hogy 24 részesre írták a sorozatot, ergo nem lehet még vége.


Új év van, szilvesztereztek a raw készítők, ki tudja, lehet nem ez a legfontosabb dolguk...?

2015. jan. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocs hogy ha meg akarta nèzni... De ha még nem làttad addigra ùgy is elfelejted, hogy ki az a Kana mire megnèzed.

Amùgy meg azt hittem, hogy olyan valaki ad majd vàlaszt a kèrdèsemre aki szintèn làtta, szòval neki nem szàmítana a spoiler.

2015. jan. 2. 01:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is új animék után nézek, és majdnem beleolvastam a leírásba.. De szerintem elkezdem nézni. :)
2015. jan. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Velemenyem szerint nagyon jo anime... a sundtrack-je kifejezetten jo
2015. jan. 2. 16:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű: szerdán adták volna ki a részt, de a szilveszter/újév a japánoknál elég fontos ünnep, szóval minden aznapi anime elmarad ezen a héten.
2015. jan. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!