Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mondanátok olyan animét ami :...

Mondanátok olyan animét ami : Shounen fight, fiú főszereplős, a főszereplő fő tulajdonsága hogy egyáltalán nem bízik meg senkiben?

Figyelt kérdés
Vagy esetleg olyat amiben: szintén fiú főszereplő, de nem ez a félős kisgyerek, meg nagyszájú hanem inkább csöndes, a barátaiért kiáll de imád harcolni és harc közben inkább ez a psycho stílus jellemzi (viszont ha lehet ne legyek skizo, tehát tudja hogy mit csinál )

2015. jan. 2. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Darker than Black - talán, na itt a főhős nagyon zorall, csendes, de nagyon f4sza gyerek :D, nagyon bírom, hogy kegyetlen (pedig nem is... nem spoilerkedek :D)

Highschool of The Dead - a végefelé szinte már élvezetből aprítja a zombikat, Saeko-ról nem is beszélve :D

2015. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul - ezt kihagytam az előbb, Kaneki kicsit félős, de a harcoknál... *_*, az utolsó részt pedig imádni fogod, itt hozza a legjobban a "psycho" stílust. Nagyon ajánlom!

Mirai Nikki - két főbb szereplő egy csaj és egy srác, a srác mindenek a ellentéte amiket írtál kivéve a csendes, na ez igaz rá... utálni fogod :D De a csaj Gasai Yuno-ra minden igaz amit írtál :D, főleg a "psycho" rész, ez durván rá illik! Ezt is ajánlom, nagyon!!!

Sword art Online

első voltam ;)

2015. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Darker than blacket ismerem és tényleg nagy a srác :D A 2.-at elkezdem, a Tokyo ghoult láttam és imádom, a Mirai Nikki nekem nem nagyon jött be, a sword art online pedig szintén a nemkedvelem listán van :D
2015. jan. 2. 21:33
 4/4 anonim válasza:
A Brave 10-ben asszem csendes a srác. nézz bele
2015. febr. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!