Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Valaki segítene anime ügyben?

Valaki segítene anime ügyben?

Figyelt kérdés

Valami viszonylag hosszú, kardos animét keresek.

A lényeg hogy a főhős ne legyen szerencsétlen, és viszonylag szépen legyen rajzolva.

A SAO-t már láttam és valami hasonlót szeretnék, csak komolyabbat mert szerintem kicsit gyerekes volt. Előre is köszi a válaszokat:D



#kard #anime #rendes főszereplő
2015. jan. 3. 00:38
 1/5 anonim válasza:
Kardozos..hmm, Akame ga kill! Tele van kardozasokkal, Attack on titant-t is ajanlhatom..en mindkettot lattam es eszmeletlen jok:) elso inkabb a kardozos
2015. jan. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mindenféle sorrend nélkül:


kenshin, samurai deeper kyo, basilisk, ninja scroll, Berserk, Berserk golden age, Oda Nobuna no Yabou, legend of the legendary heroes, shura no toki, Gokudo (ezt nézd meg, nagyon vicces)


van ezekben mindenféle műfajból, de mindet érdemes megnézni

2015. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bleach - ez hosszú is és olyan kardpárbajok vannak itt, hogy *_*, hagyd ki a filléreket és eszméletlen jó, a SAO egy nagy kalap sz**, ehez képest :D.

Egyébként az első is jókat írt.

2015. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bleach ,jó hosszú ,kb. az első 20-25 részben még nem a legjobb a rajzolása ,de folyamatosan fejlődik (addig se vszes)
2015. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Samurai Champloo (26rész)( [link]


Rurouni Kenshin: Meiji Kenkaku Romantan (94rész) ( [link]


Blood+ (50rész) ( [link]

2015. jan. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!