Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok jó zombis animéket...

Tudtok jó zombis animéket mondani? Többi lenn. :D

Figyelt kérdés
Zombis animéket keresek, lehetőleg szép grafikával (arra finnyás vagyok sajnos :s). Ha véres, az jó pont lenne. Nem baj ha van benne pár ecchi-beütésű rész, a HOTD-ben is elviseltem, megnéztem, mert tetszett a sztori és a szituáció. Szóval valaki tud ilyet? :) Előre is köszi.

2015. jan. 3. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Kore wa Zombie Desu ka? (+ a 2. évad of the dead) - nem nagyon hasonlít a H.O.T.D.-re, itt a főszereplő srác egy zombi, nem durva az ecchi, én észre sem vettem :D, véres is és gyönyörű a grafika, nagyon durván vicces :Dd, de itt is van dráma.

Nagyon ajánlom!

Zombie Loan - ezt még nem láttam, de tervbem van.

The Walking Dead - ez nem anime, egy sorozat és eszméletlen jó!!

2015. jan. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sankarea - ezt kihagytam az előbb, ez sem hasonlít, de ez is zombis :D

amiket még ajánlok, csak nem zombisak, inkább szörnyesek és garantáltan véresek:

Attack on Titan

Tokyo Ghoul

Elfen Lied - itt a meztelenkedést nem ecchinek szánják, ne akadj ki :D

Black Bullet - szörnyek és lolik minden mennyiségben :D (ezé a kedvenc ending-em :))

ebben a sorrendben ajánlom!

2015. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Animét nem sorozatot igen.

The Walking Dead

Z Nation

Hulla ház Mini sorozat.

2015. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!