Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Melyik anime ez?

Melyik anime ez?

Figyelt kérdés
Tegnap olvastam az animeaddicts-on, eldöntöttem, meg fogom nézni. A leírására emlékszem, de a címére már nem XD. 2039-ben játszódik, ezelőtt valami vírus volt Japánban, és külföldiek is jöttek segíteni, sikerült megállítani, de a külföldiek ottmaradtak, és gyakorlatilag, most sakkban tartják a lakosságot, mert bárkit megölhetnek, aki vírus gyanús. Létezik ezek ellen egy szervezet. Az egyik főszereplő egy csendes fiú, meg mintha valami Karácsonyt is írtak volna. Többet is tudnék még írni, de aki látta, az ezek alapján biztos felismeri.

2015. jan. 3. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Áá anyám tudom melyiket mondod, én is a minap olvastam... de a francba már mi is a címe??? Szerintem a Guilty Crownról beszélsz, abban nevezik a vírus idejét 'Elveszett Karácsonynak' :-)
2015. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az! Köszi, komolyan elfelejtettem a címét, mindig csak valami King ugrott be.
2015. jan. 3. 22:03
 3/6 anonim ***** válasza:
Guilty Crow :)
2015. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Elég gagyi színvonal, aránytalanul magas értékeléssel.

Pont olyan,mint az Akame Ga Kill.. Nem ajánlom egyik mű megtekintését sem.

2015. jan. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
+1 Szerintem is gyenge.
2015. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem sem jött be annyira az első rész után. Másik animét kezdtem el nézni.
2015. jan. 6. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!