Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek melyek a legjobb...

Benya123 kérdése:

Szerintetek melyek a legjobb animék 2014-ben?

Figyelt kérdés
vagy esetleg melyeket tartjátok olyannak amiket érdemes megnézni

2015. jan. 3. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
SAO
2015. jan. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem 2014-ből az Aldnoah.Zero tetszett a legjobban, de az évből a kedvenceim közé tartozik a Barakamon, az Ao Haru Ride és a Hamatora is. Ezeken kívül jó volt még a Zankyou no Terror, Noragami, illetve a Psycho-Pass 2 is (de az első évad messze jobb volt).

2014-ben indult, de 2015-ben fog véget érni a Shigatsu wa Kimi no Uso, ez is nagyon tetszik, szerintem kedvencek között lesz. Pozitív csalódás számomra a Sailor Moon Crystal. Az Akame ga Kill! is egész jó volt. Nekem ezek tetszettek:)

2015. jan. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Parasyte the Maximum
2015. jan. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul (bár csak manga miatt, anime önmagában elég gyenge)


Parasyte


Shigatsu wa Kimi no Uso


Tsukimonogatari (téli) és Hanamonogatari (nyári) (nekem tetszett, de csak akkor van "értelme" ennek is, ha láttad az előzményeket, tekintve hogy ez csak egy 2 szer 4 részes epizód a sorozatból még lesz folytatása).


Zankyou no Terror


Fate/Stay UBW

2015. jan. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Akame ga Kill!


Fölülmúlhatatlan!

2015. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Akame ga Kill! a szerzon egyik leggyengébb ha nem a leggyengébb alkotása volt.
2015. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ezek shoujo aminék, de szerintem 2014-ben nagyon jóknak számítanak:


Ao haru ride

Ookami shoujo to kuro ouji

2015. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Tokyo Ghoul - egyik kedvencem lett, főleg a manga már most olvasom másodjára, sajnos az animét sikerült elrontaniuk..., de cenzura nélkül élvezhetőbb én ezt mondanám 2014 legjobb animéjének.

SAO 2 - az első 14 részt (GGO) nagyon élveztem! ha megtartotta volna az anime ezt a szintet és nem ugrik ismét át a 2. fele a fantasyra ez az anime is kedvenc lenne, de nem az.

Akame ga Kill - hmm... jó nak jó, egy szimpla shounen-nél azért több, jók voltak a dark elemek benne, bár több is lehetett volna (pl. kinzókamrás jelenet a mangában elég durva, de itt...). Nálam egyszer nézhető kategóriába tartozik :D

2015. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Ookami Shoujo to Kuro Ouji <3
2015. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Akatsuki no Yona

Parasyte

Psycho-Pass 2

Haikyuu!!

Black Bullet

Tokyo Ghoul

Ao Haru Ride

Gekkan Shoujo Nozaki-kun

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

2015. jan. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!