Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ecchi animék? Lenne, egy...

Ecchi animék? Lenne, egy ideje nem tudok mit nézni, és az animeaddicts sem segített sokat.

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az ecchit,és már nagyon sokat láttam,mondanátok nekem?

Megnéztem:


Amaenaideyo!!,Amaenaideyo!! Katsu!,Goshuushou-sama Ninomiya-kun,Kenko Nude Swimming Series Umisho,Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan,Dokuro-chan 2,Joshikousei Girl's High,Kyou no Go no Ni,Girls Bravo,Sekirei,Abenobashi Mahou Shoutengai,Akikan!,Queen's Blade,Highschool of the Dead,Dragon Crisis!,Freezing,Rio: Rainbow Gate!,Oniichan no Koto Nanka Zenzen Suki Janain Dakara ne!!,Kore wa Zombie desu ka?,Rosario + Vampire,Kiss x sis,To LOVE-ru évadok,Seirei Tsukai no Blade Dance,Ro-Kyu-Buu!!


SEGÍTSETEK%



2015. jan. 4. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:

HighSchool DxD

Nanatsu no Taizai (most fut, eddig 11 resz jott ki)

School Days (ha azt megnezed, kerlek irj velemenyt a vegerol, kivancsi vagyok :D )

Medaka Box


Remelem tetszik valamelyik :)

2015. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

amiket én láttam:

Highschool dxd, to love ru, so we cant play h, death note, nisekoi, kissxsis, Seirei Tsukai no Blade Dance, Ichiban Ushiro no Daimaou, seikon no qwaser, Omamri Himari, Mirai Nikki, DearS, sora no otoshimono(lost pottery of the sky), Trinity Seven, boku wa tomodachi ga sukunai,

seikirei, Gokukoku no brynhildr, zero no tsukaima, kampfer, rosario to vampire(s1)


most nem nézem végig, de bizos van olyan közte amit nem ismersz ;)

2015. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Örök kedvenc ebben a stílusban: Highschool DxD

Most még csak 2 évadja van meg néhány special de állítólag lesz 3. is. Sajnos a főszereplő kicsit buggyant de van aki pont emiatt kedveli.


Jók még:

-No game no life

-Zero no tsukaima

-Ichiban ushiro no daimaou


Amúgy neked melyik volt a kedvenced az általad említettek közül? Sokat láttam már de kevés maradt meg...

2015. jan. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Előző vagyok.

Kedves 2. hozzászóló!

Nem tudom hogy a Death note és a Mirai Nikki mióta ecchi de azért köszi a választ!

2015. jan. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huu! A Medaka Box-ot és a School Days-t megnéztem,hát..wáó...O-O

A High School DxD-nek már a 2.évadját nézem,eddig nagyon jó! :) Úgy tudom jön a harmadik évad :3


A Trinty Seven-t is végig néztem,hát édes egy anime :D


3.válaszaló,az Akikan! a HighSchool of the dead,Sekirei,és a Kore wa zombie desu ka? Ezek maradtak meg leginkább :)

2015. jan. 6. 17:10
 6/7 anonim válasza:

Örülök hogy tetszik :)


Én is köszönöm a választ, az Akika-t még nem láttam!

2015. jan. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elnézést, az a 2 tényleg nem ecchi,ez az általam megnézettek listája volt, és nem szedtem ki belőle.
2015. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!