Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto Shippūden...

A Naruto Shippūden animében a 394. résztől miért kezdtek bele filler-szezonba és visszaemlékezésbe, ha már rég vége van a mangának?

Figyelt kérdés
Amikor Uchiha Madara aktiválja a Mugen Tsukuyomi-t, akkor úgy is lesz lehetőség kiváló fillerekre (10-20-30 részes filler-szezonra is akár...), a Mugen Tsukuyomi által begubózott emberek álmát ugyanis a mangában nem ecsetelték részletekbe menően. Ezek alapján nem értem miért kellet most fillerekbe és visszaemlékezésekbe kezdeni. Valaki elmagyarázná nekem miért éppen most kezdtek filler-szezonba az anime készítői, amikor már réges-régen vége van a mangának?

2015. jan. 10. 22:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Az a célja, ami a többi eddigi fillernek is. Időhúzás.
2015. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TallandThin Boy ***** válasza:
Húzzák az időt. Szerintem sincs semmi értelme, inkább majd a végén lehetne jó kis részeket csinálni.
2015. jan. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jó, értem, hogy időhúzás + minden, azonban eddig mindig akkor húzták az időt, ha beérték a még aktív mangát. Azonban mivel vége van a mangának, így teljesen felesleges már húzni az időt. Mint már mondottam, lenne még bőven lehetőségük ténylegesen jó és "igényes" fillerekre, amelyek szükségszerűek lennének a manga rövidségének köszönhetően.

Vajon minek húzzák az időt, ha már réges régen vége van már a mangának? :-O


Vagy örökké akarják készíteni az animét, mert nem akarják soha beérni a mangát, aminek már rég vége? :-D LOL. :-D

2015. jan. 11. 14:51
 4/9 TallandThin Boy ***** válasza:
Minél tovább van, annál több a bevétel. Szerintem simán csak ennyi. Valamint tavasszal indul csak az új történet, addig még akarnak nyújtani valamit, de szerintem ez a kisebbik indok.
2015. jan. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor ajánlom az anime készítőinek, hogy amikor a Mugen Tsukuyomi álmokról készítenek filler-szezont, akkor az legalább 25 részes legyen.
2015. jan. 14. 15:06
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon szívás, hogy folyton fillerekkel jönnek. :-D


A fillereket általában sokkal kevesebben is nézik. Biztos, hogy ennek ellenére is megéri nekik?

2015. jan. 14. 15:07
 7/9 TallandThin Boy ***** válasza:

Nem lesz 25 részes, mivel kb annyi rész lesz még összesen.


Én Naruto és a többiek fejlődésére, képességeire lennék kíváncsi, megnéznék egy kis rivalizálást a végén.


Valamennyire biztos megéri amúgy, mert különben nem hiszem, hogy vesződnének vele.

2015. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Miért ne lehetne már 25 részes? Annyit könyökből meg tudnának csinálni az anime készítői, amilyen sok szereplő van az animében.

No meg akkor minek kezdtek bele egy teljesen felesleges fillersorozatba, ha 25 részt sajnálnak a Mugen Tsukuyomi álmokból?

2015. jan. 15. 23:46
 9/9 Kirito225 válasza:
viszont az a baj, hogy sok anime-sel meg megutáltatják és pont a filler részek miatt...annyi filler van már, ami szemétbe való, hogy az valami hihetetlen...imádom a Naruto-t, de a filler részektől már falra mászom az idegtől...
2016. febr. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!