Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Van aki ismeri ezt az animét?

Van aki ismeri ezt az animét?

Figyelt kérdés

Phantom requiem for the phantom.

Még sosem láttam, hogy con-on valaki cosplayezte volna valamelyik karaktert belőle, és nem is beszélnek róla az emberek.Bezzeg a többi értelmetlen bugyuta animét nagyon futtatják. 2009-es anime, de nekem az eddigi kedvencem.



#anime #cosplay #Phantom requiem for the phantom
2015. jan. 11. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát, őszintén megvallom nekem is csak a tervezettek között csücsül várva arra, hogy egyszer elővegyem, amikor időm és hangulatom engedi.

A hype ereje meg néha félelmetes tud lenni, de ugyanez igaz az ellenkezőjére is, amikor valaki már csak azért sem szereti az adott animét, mert annak akkora rajongótábora van; de mostanában talán egy minimális színvonalemelkedést mutatnak azért a szezonok.

Amúgy megértelek, mert nekem is egy viszonylag ismeretlen anime a kedvencem: a Hikaru no go, és ez még régebbi, 2001-2003 között futott. Egy időben annyira szerettem, hogy még a góval is megpróbálkoztam, bár mint kiderült nem épp az én játékom.

2015. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kérdező, én is nagyon imádom! :D Van vagy 50 anime a listámon, amibe belekezdtem, megnéztem 2-3 részt és ráuntam. De ennek mind a 26 részét lenyomtam szűk 2 nap alatt. :D Kevés anime fogott meg ennyire, mert még napokig depiztem, hogy "Vége. :( "
2015. jan. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!