Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Shinsekai yori-ban, avagy...

A Shinsekai yori-ban, avagy "From The New World"-brn van yaoi, fiúk közti szerelem?

Figyelt kérdés
Ha igen, melyik résztől meddig?

2015. jan. 15. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Talán 4. vagy 5. rész?

De nem lesz olyan nagyon nagy szerepe. Lányok is lezbülnek. Am nem erről szól ez az anime, ha csak emiatt akarod végignézni , szerintem hanyagold.

2015. jan. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xMazsolax ***** válasza:
Egyszer van benne egy csók de aztán szakítanak is. És egyáEgyszer van benne egy csók de aztán szakítanak is. És egyáltalán nem konkrétan erről szól az anime. Ezt csak azért rakták bele szerintem h megmutassa h ha az ember ideges vagy feszült akkor vágyik az érintésre meg a szeretetre akár a saját nemétől is főleg tinédzserkorban. Bár régen néztem az animét de valami ilyesmi volt benne.ltalán nem konkrétan erről szól az anime. Ezt csak azért rakták bele szerintem h megmutassa h ha az ember ideges vagy feszült akkor vágyik az érintésre meg a szeretetre akár a saját nemétől is főleg tinédzserkorban. Bár régen néztem az animét de valami ilyesmi volt benne.
2015. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!