Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miből lehet jól akciófigurát...

Miből lehet jól akciófigurát készíteni?

Figyelt kérdés
Amilyeneket szeretnék vagy nincsenek semmilyen oldalom vagy nagyon drágák én meg nem szeretnék 10.000eket költeni egy 20centis kis figurára... mivel sok ulyesmit is csinálok és szeretem az ehhez hasonló dolgokat ezért szeretném kipróbálni hogy mennyire menne és mennyi gyakorlás lenne stb. de nem tudom milyen anyagból lehet ilyet készíteni. Olyasmi mint a gyurma de mégsem az. Ötletek esetleg hogy mi lenne jó ilyen célra? 14/L

2015. jan. 19. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Én fából csináltam meg Yuno-t egy baltával a kezébe, de rajtad múlik miből, amiből jól esik és sikerül :)
2015. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azta *.* bonyolult lehetett :D en igazabol vmi gyurma felesegre gondolt de nem tudom pontosan mi az mert kicsit viaszos de gyurmanak tunik de kicsit megis mas csak nem tudom miben :/
2015. jan. 19. 21:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Az o vidijeiben lattam azt a 'gyurmat' tudom leirja vmelyik vidinel leirasban h milyen anyag de vmi hasonlot tudtok ajanlani? Nem hiszem h a kozelben esetleg Bp.n megtudnam venni >< :DSome practice heads...: [link]
2015. jan. 19. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet kapni többféle süthető gyurmát, Magyarországon főleg FIMO-t, de abból is van a kis kocka, amit bármelyik hobbiboltban árulnak, illetve a kicsit drágább, de elvileg strapabíróbb modellgyurmájuk, amit nagyobb művészellátókban lehet beszerezni.
2015. jan. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt :)
2015. jan. 21. 05:50
 6/6 anonim válasza:

Sütőgyurma.

megformazod megsütöd és olyan lesz mint a műanyag

2015. márc. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!