Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Leghíresebb (legismertebb)...

Leghíresebb (legismertebb) anime magyar körökben?

Figyelt kérdés

Olyan animéket keresek amit ha megkérdezel egy magyar embert, hogy mindjon már egy animét amit ismer, és akkor azt vágja rá. Most nem az ilyen Pokémon, Naruto, Dragonball, jellegű animékre gondolok hanem pl. Death Note, Cowboy bebop, Fullmetal Alchemast Brotherhood stb.

Igaz ha engem kérdeztek az én személyes kedvencem mindig valami aktuális anime. De azoknak a funoknak akiknek nincs annyi idejük animét nézni mint nekem, szerintem nekik mindig is a régi animék lesznek a kedvencei.



2015. jan. 20. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ kitől kérdezed meg :)

Death Note, Slayers, Inuyasha, Beyblade, talán még a Nana

2015. jan. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagyobb animék a legismertebbek itt, pl. Naruto, Inuyasha, Bleach, stb.. Ezeket szinte mindenki ismeri, ha más nem, látásból/hallomásból.

Szerintem akinek nincs sok ideje, az is megnéz néhány most népszerűbbet, pl. az Attack on Titan-t vagy a Tokyo Ghoul-t. :)


(Egyébként fan, nem fun. :D)

2015. jan. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Dragon Ball, Naruto, Death Note, Bleach, FMA


Gyakorlatilag azok amik régebben mentek rtl klubbon meg az Animaxon szinkronosan.

Sajnos közöttük csak 1-2 minőségibb alkotás van, de ez van...


Egyébként nem értem a kérdésed, hogy "nem ilyen jellegűre gondolok", jellegtől függetlenül ezeket ismerik a legtöbben Mo-on és kész.

Hiába a legtöbbet eladott anime pl. a Bakemonogatari, Mo-on aki nem néz animéket csak TV-ből látott belőlük, vagy akár nem hajlandó feliratosan nézni, az nem ismeri a többit.

2015. jan. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A nem olyan anime-kre gondolok alatt azt ertetem, hogy nem ilyen 200+ epizodig huzott enimere gondoltam. En special sokkal jobban preferalom a 12/24 reszeseket. Oda nem kell folosleges fillereket berakno, hanem a sztorit vegig vezetik lezarjak azt jovan...
2015. jan. 21. 12:29
 5/11 anonim ***** válasza:
Mirai nikki is elég ismert.
2015. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szinronos animék ismertebbek mint a feliratos


yu gi oh

2015. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem már felsorolták nagyjából az előttem lévők az ismerteket. Bár a baj szerintem az, hogy azok akik nem érdeklődnek az animék iránt, talán ellen érzéseik vannak irántuk pont csak a Dragonball,Naruto, stb ezeket ismerik. Ami végső soron nem rossz dolog, én mindegyiket fantasztikusnak tartom, ugyan annyira szeretem őket mint a ,,komolyabb" darabokat. Viszont azokat akiket alapvetően nem fog meg ez a kategória, idegesíti őket a sok kiabálás, fárasztónak tartják a harc jeleneteket nem ezen animék alapján kéne megítélniük az összes többit, mint a Death Note, Gosth in the Shell stb.


Amúgy sokan ismerik a Miyazaki műveket hál istennek, amik sok nem animést is lenyűgöznek. De valahogy mintha mégsem tudatosulna az emberekben hogy az is anime. Én kis koromban láttam először a Chihirot, és már akkor ismertem az Inuyashat is, mégis csak tízen évesen, mikor animés lettem kapcsoltam össze a kettőt.

2015. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 solyom1999 válasza:
Kérem szépen és a Fairy Tail hol marad ??!! :)
2016. júl. 21. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát de most komolyan a leges legjobb aminek 10+ évadja van és szinte mindenki látta a Pokémon az, ott van a leírásban....
2016. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bungo Stray Dogs

Another

Mirai Nikki

Nana

Attack on Titan

Death Note

Durarara

Tokyo Ghoul

Igazából ez nem mind ismert,de(szerintem)mindegyik nagyon jó, megéri belenézni;)

2017. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!