Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Régen láttam egy Anime-t...

CaptainMorgen kérdése:

Régen láttam egy Anime-t amiről csak halvány emlékeim vannak. A megtalálásában kérnék segítséget!?

Figyelt kérdés
Az egész emberiség egy űrállomáson él, mivel a földön nagy csúnya bogár/rovar szerű lények vették át az uralmat amik ellen manuálisan vezérelt robotokkal szálnak szembe, ha le jönnek a katonák a földre. Úgy kezdődik az anime, hogy katonák pakolnak ki egy elhagyott épületből kapszulákat ami alvó embereket tartalmaznak. Rakodás közben egy kis szerencsétlenkedés miatt az egyik férfi fel kell aki gyenge és puhány, ha jól emlékszem ő és egy rideg, érzéketlen katona csaj lesz a főszereplő... Ennyit tudok róla... előre is köszönöm a segítséget :)

2015. jan. 28. 21:59
 1/1 A kérdező kommentje:
Blue Gender... meg találtam :D
2015. jan. 28. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!