Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Miért imádják annyian Sasukét?

Emma-Lili kérdése:

Miért imádják annyian Sasukét?

Figyelt kérdés
Nem tudok rájönni! Én utálom de nagyon. Miért kell szeretni? Utálja Narutot meg is akarja ölni. Amúgy egy SNOB, tökéletesnek hiszi magát, meg az utolsó részeknél már azt képzeli tökéletes világot hoz létre, meg remek HOKAGE lenne.

2015. febr. 9. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert helyes,vagy mert egyszerűen szerethető,ennyi...
2015. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy miért imádják, de lehet a külseje miatt. Szerethetőnek én csak akkor láttam, mikor "meghalt" Naruto-ért Haku ellen. Egyébként arrogáns és beképzelt, sose bírtam. Amúgy a Én leszek a Hokage! jelenet eléggé felháborító volt. Nem tudom mit képzelt.
2015. febr. 9. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
én se szeretem, már az első részeknél sem volt szimpi... Amikor Haku majdnem megölte, ujjongtam, hogy "Éljen Haku, szeretlek Haku, szar vagy Sasuke!!!"....Telt-múlt az idő, részről-részre egyre jobban megutáltam, szóval ne aggódj, nem mindenki van oda érte ^^
2015. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

Sasuke egy elvont figura,csak bele kell latni a fejebe.

A megtortseget,es gyengeseget probalja a nagykepuseggel kompenzalni.Azert ilyen arrogans,mert tulsagosan megviselte az egesz dolog ami vele tortent....Aztan az tartotta benne az onbizalmat,hogy o volt a 7-es csapatban a legjobb.De latta,hogy Naruto jobb lesz,es ez sertette.

Annyit kell tudni Sasukerol,hogy rendkivul buszke,de nincs onbizalma.

Par oszintebb mondatabol konnyeden ra lehet erre jonni.

Egyebkent a legtobben tenyleg azert szeretik,mert,hogy jajjj de cukiiiii*-*

Jesszus......

En is szeretem,de nem azert ,mert jajj de ari,hanem mert o...olyan mint en.ennyi.

2015. febr. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Sasuke egy vezéregyéniséggel rendelkezik.Okos,erős,taktikus.Nem szeret középpontba lenni,de szereti megmutatni,hogy ki is ő és a legjobb akar lenni.Am elbízza sokszor magát.Különben jó karakter,ki áll a társai mellett,csak az elején nem volt így.Orochimaru átok "pecsétje" tette gonosszá.
2015. febr. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vonFromm válasza:
95%

Nekem a kedvenc karakterem. Azért mert ő a legreálisabb; és legnyugodtabb. Volt évfolyamtársaival sincs bajom, de már egy kicsit túl "jók". Élik a viszonylag gondtalan életüket, és hangzatos eszméiket terjesztik. Ezzel szemben Sasuke csúnyán kapott a sorstól, ezért csak teszi azt, amit úgy vél, hogy tennie kell. Hogy ezt mennyire helyesen teszi, arról lehetne vitatkozni. De attól függetlenül, hogy erkölcsös vagy sem, én egyetértek vele, mert azért mégsem lehet csak úgy elnézni, ha valakinek legyilkolják a családját. Hatalmas lelki erőre vall az, ahogyan viselte. Legalább én biztos, hogy naphosszig sírdogáltam volna egy sarokban.

Amit a 4-es válaszoló írt az tökéletesen igaz.

Azt azért látni kell, hogy amíg Orochimarunál volt, addig még viszonylag normális maradt. Ugye nem ölt meg senkit, amikor meg kellett volna, meg Orochimarutól is úgy búcsúzott el, hogy "undorító vagy, ahogyan mások életével játszadozol", vagy valami ilyesmi. Akkor kattant be, amikor megtudta az igazat Itachiról. Utána már tényleg csinált olyanokat, amire én is azt mondom, hogy csúnya volt, de Itachi miatt érthető.

Nem utálja Narutót. Legalábbis szívből biztos nem. Pont azért erőlteti annyira, hogy utálja, mert különleges a kapcsolatuk. Ezért is akarja megölni.

Egyáltalán nem sznob. És közel sem hiszi magát tökéletesnek. Nézd meg a Shipuuden 259.részét. Volt egy rövidebb visszatekintő, amikor szó szerint belelátsz a fejébe. Ha annak a hatására sem változik róla a véleményed, akkor csak szimplán zsigerből utálod, és kár szót pazarolni rád.

Az ő Hokage elképzelése pedig egyáltalán nem hülyeség. Gondolom, csak az animét nézed. Várd meg amíg megmagyarázza. Sokban különbözik attól, mint az eddigiek, de van benne logika. Sokkal földhözragadtabb, mint Naruto. Az már más tészta, hogy az egy shounen világ, és nem olyan kegyetlen, mint a mi valóságunk.

2015. febr. 18. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én sose értettem mert attól hogy helyes attól még szerintem szörnyű stílusa van
2022. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!