Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok Budapesten animével,...

Tudtok Budapesten animével, fantasy-vel, JRock, JPoppal foglalkozó boltokat?

Figyelt kérdés
Eddig egyedül a SakuraZakát ismerem. Pedig a Conon aztán kint van még jó sok bolt, ezért érdekelne. Vagyis, hol lehet parókákat, kontaktlencséket venni cp-hez, vagy esetleg sima fancuccokat. A legjobban Tokyo Ghoulos dolgok érdekelnek. Szóval, van tippetek? Ti hol vesztek kontaktlencsét és parókát?

2015. febr. 18. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Kontaktlencsét és parókát is az interneten veszek, szerintem itthon nincs olyan üzlet, ami ezzel foglalkozik.

A parókákat ebay-ről rendelem, de néhány ismerősöm aliexpressről is rendelt már. A lencséket csak megbízható oldalakról rendelem; én a HoneyColor-t szeretem a legjobban, de pl. a PinkyParadise-ról is jókat hallottam.


Egyébként azt hiszem, fandolgokat még talán a Trillian és a Holdfény árul, de úgy tudom, animés cuccokban a SakuraZaka viszi a pálmát. Ebben nem vagyok biztos, én minden animés cuccom a netről szerzem be, mert úgy egyébként általában olcsóbb. :)

2015. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem tudom, e-bayről én is rendeltem már, de valahogy sose szállítanak Mo-ra, szóval a szállítási költség mindig ráhúzott 6-7 ezret. Persze vannak kivételek ^^" A lencséket megnézem, és köszi még egyszer :3
2015. febr. 19. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy rosszul keresel? :o

Bár nem tudom, mit szeretnél venni, de én eddig mindent free shippinggel vettem, és árban is jók voltak. Még a legdrágább holmijaimon, amik tízezer felettiek voltak (pl. cosplay holmik), sem volt drágább a szállítás mint 1-2 ezer forint.

2015. febr. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!