Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nisekoi, miért?!

Nisekoi, miért?!

Figyelt kérdés
Nos nem tudom ki hol tart a Nisekoi-ban de én most várok az új fejezetre. Tehát aki angolul olvassa az mondja már meg, hogy ez a hülye manga meddig fog húzódni? Képtelen vagyok megérteni, hogy Raku miért nem ismeri be, hogy szereti Chitoge-t... Pofám leszakad az Onodera-tol, olyan idegesítő, hogy az már nevetséges........ #TeamChitoge

2015. febr. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Addig fogják húzni, ameddig van bőr a kiadó képén. Az eladási listákon mindig ott van, általában akár a top 10-ben is. Gyakran a mangaka se döntheti el hogy be akarja fejezni, ha dől belőle a lé akkor folytatja mert a kiadó ezt akarja...


Amúgy sok ilyen szituációban lévő shoujot olvasok (tudom, ez hárem, de a kettő majdnem ugyan az csak a két nemnek külön-külön...), a szereplők már rég tudják hogy szeretik egymást, DE mindig jön egy gyerekkori barát....egy másik srác...egy béna félreértés...és amikor még 2 éve elkezdtem olvasni, azt hittem értelmes vége lesz, de nem, még mindig húzzák...

2015. febr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan úgy gondolom ahogy te...
2015. febr. 22. 10:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Jelenleg egyik legnagyobb számban eladott manga, szóval ha pénzt akarnak akkor sokáig húzódik még.


Ez nem is lenne baj, ha történne valami esemény vagy karakter fejlődés, egyébként szerintem főhős sokkal idegesítőbb, annyira jellemtelen semmilyen karakter, hogy az már fáj.

Story meg szerintem most tart a felénél.

2015. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem az a bajom, hogy semmi értelmes nem történik benne.

Csak megy az Onodera utáni nyáladzás.

2015. máj. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olvasva a mangát nekem egyre inkább az jött le, hogy az író csak trollkodik velünk és hogy ez manga 13 éveseknek készült.

Nevetséges mennyire nincs semmi progresszó vagy történet egy idő után. Karakterek képtelenek kezdeni bármit magukkal.

Nem tudom meddig akarják már elhúzni, de én egy ideje már csak bele bele olvasok a kijövő mangába hátha lesz valami, aztán látom még mindig semmi. Egyetlen "esemény", hogy egyre többen cuppanak rá a teljesen töketéen és jellegtelen főhősre.

És már ez megy vagy 70 fejezete. 2. évadot animéből ezért el se kezdtem.

2015. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!