Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Nem értettem a Shingeki no...

Nem értettem a Shingeki no Kyojin, attack on titan végét. Elmondanátok?

Figyelt kérdés

végignéztem, és egy csomó minden lezáratlan maradt..

Pl amit eren apja adott kulcsot, mi van lent a pincéjükben.

vagy ki volt a főellenség, mert csak úgy bevágták ezt az annie-t a vége fele háttér story nélkül. Vagy hogyan lettek, szaporodnak az óriások stb. Mi lesz az emberiséggel. És az a nagy orias aki az elejen 2x beüti a falat ki volt/ki? Mert a végén bekukucskált.



2015. febr. 23. 01:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Nyilván folytatásban kalkulálnak. De ez egy ilyen értelmetlen sori.
2015. febr. 23. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd lesz folytatás 2016-ban elvileg. De olvasd a mangát. Már kiderült egy pár dolog pl: a kolosszális és a páncélos titán kiléte.
2015. febr. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az animével nem ért véget a történet, ez csak az első évad. :) Jól írták előttem, 2016-ban jön majd a folytatás. A manga viszont már jóval előrébb tart, és nagyon érdekes! Ha van időd/kedved, mindenképpen megéri elolvasni! :)
2015. febr. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A mangából elég sok dolog derült ki idáig, az anime úgy emlékszem a manga első 35 fejezetét adaptálja, a manga most a 65-nél jár. Kiderült ki volt a két ótiás. Igazi főgonosz nem kerül elő, nem biztos hogy lesz egyáltalán, de ,,Kenny the riper'' elég érdekes figura lesz.
2015. febr. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A második évad kb 2016.12.20 körül jön ki, azért nincs lezárva a dolog.
2015. febr. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
uhhhh az nem most lesz.. és hol tudnám az eredeti mangát ovlasni? mert találtam valami levit meg valami fallosat is.. ezek milyenek? és melyik az eredeti storys?
2015. febr. 23. 20:55
 7/10 fanatic válasza:

[link]


Ezen az oldalon minden infót megtalálsz!

2015. febr. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 fanatic válasza:
Amiket írtál azok előzménysztorik. Még az animét megelőző időben történtek.
2015. febr. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehet lesz majd folytatása az animének, meg ha minden igaz,akk nemsoká lesz egy mozifilm is. De mangában folytatódik. Pl.: [link]
2015. febr. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Levi előzménytörténetéből tavaly csináltak egy OVA animerészt, szerintem jó lett. Amíg ki nem jön a 2. évad, addig évi 2-3 OVA-t ki fognak csurgatni a rajongóknak. Ez a 4. volt amiről beszéltem.
2015. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!