Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mit gondoltok róla?

Btr1998 kérdése:

Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

Kezdő vagyok még de próbáltam minél jobban megcsinálni. Kritikák és vélemények jöhetnek.


[link]



2015. febr. 27. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:

aranyosnak aranyos, de kicsit ijesztő is. Nem lett valami szépen és igényesen megrajzolva.

erősebb kontúrok kellenének és valami árnyékolás.

(a szeme direkt ilyen ferde?)

2015. febr. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ! Kijavítom !!!
2015. febr. 28. 06:53
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja elfelejtettem mondani hogy "gonosz" karakter azért akartam ilyenre csinálni.
2015. febr. 28. 06:56
 4/10 anonim ***** válasza:
A tekintete nekem nagyon tetszik. Igaz, van még mit gyakorolnod, de hidd el, érdemes! :D
2015. febr. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 B1nc1 ***** válasza:

Karizmatikusabbra kene megrajzolni, az egyenletes szepen elsumulo oldalso vonalak helyett valami kicsit erosebb megrajzolas kene es nem olyan egybeolvado.

Itt egy pelda: [link]

Tudom, hogy te gonoszat rajzolsz, de ha megnezed ezen a rajzon az arcvonalba tobb tores van, neked sem olyan egyvonalas egyenletesre kene megrajzolnod.

Remelem segitettem.

2015. febr. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

kész van az egész. vélemények jöhetnek. és az előző válaszolóknak köszönöm.

[link]

2015. febr. 28. 16:58
 7/10 anonim ***** válasza:
A végleges verzióban a teste szépen meglett csinálva , a haja sem rossz , kicsit árnyékolhatnál rajta , hogy több élet legyen a karakterben és az arcvonásaival valamit kezdened kéne mert nem illik bele az összképbe szerintem , meg a szája az se az igazi , lehet , hogy egy egyszerű mérgesebb száj mimika kb egy 1 vonalas többet adna hozzá.
2015. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 B1nc1 ***** válasza:
Meg mindigtul egyenletesen egybefolyoak a vonalak. Ne felj egy kis torest belevinni mint ahogy mar emlitettem. Maskepp sose fog ugy kinezni mint egy igazi manga karakter (mar bocsi). Sok sikert
2015. márc. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


[link]


[link]


csináltam még egyet. a gonoszhoz a száj jó? utolsó válaszoló:megpróbáltam. lehet hogy ezen a képen nem annyira látszik. vélemények még mindig jöhetnek

2015. márc. 1. 17:46
 10/10 A kérdező kommentje:
ja és az egyenruhájuk azért egyforma mert egy iskolába járnak.
2015. márc. 1. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!