Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Kedv csinálót kérnék a Narute...

Kedv csinálót kérnék a Narute hoz, miről szól, ki benne a főhős, elég érdekes?

Figyelt kérdés
Még sosem láttam. De szeretnék elkezdeni nézni egy anime sorozatot, a dbz után.

2015. márc. 8. 12:20
 1/4 anonim válasza:
25%
szerintem szar, de ez csak az én véleményem. számomra minden anime szar.én a walking dead-et ajánlom :D
2015. márc. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én imádom az animéket de a naruto nem fogott meg,inuyashát ajánlom vagy a vampire knaight esetleg a fruit basket se rossz még
2015. márc. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem a part1 meg a part2 eleje a maga nemében jó


a harcok ötletesek és jól fel vannak építve, a mellékszereplők is kapnak teret, nincsenek logikai buktatók, vagy ha vannak is nem túl feltűnőek és nem lehet előre megmondani, hogy mi fog történni (ezeket a mind sikerült elb*szni később :D)


a vampire knight szerintem baromi lányos/nyálas, végig kínosan éreztem magam mikor néztem, viszont azt nem vitatom, hogy nagyon szórakoztató, tehát afféle bűnös élvezet, de a jobb fajtából, persze ez csak egy vélemény

2015. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

DBZ után nem hiszem, hogy rossz választás lenne, végül is ezek a neverending shounenek szinte mind ebből merítettek. A Naruto sorozat szerintem egész jó, élvezhető.

Mint a címéből kiderül főhősünk neve Uzumaki Naruto, aki egy avarrejteki nindzsa tanonc, viszont lázadó magatartású, a tanulás sem megy neki, és már évet is ismételt. A falu kirekesztette őt, mert belé pecsételték le a Kilencfarkú rókadémont, amiről a kezdetekben még nem is tud. Hősünk persze át akar menni az akadémiai vizsgán, hogy genin lehessen belőle, és egy csapatba kerüljön be, hogy azzal küldetéseket hajtsanak végre, és fejlődjenek. Naruto nem kisebb álmot kerget, minthogy Hokagévé (a falu vezetőjévé) váljon, hogy mindenki elismerje. Ezek lennének tehát a kezdetek, ezután főhőseinknek sok küldetésben, kalandban, edzésben lesz részük, amik által fejlődnek.

A sorozat egészen a Shippuuden részekig teljes mértékben szórakoztató, jól felépített és érdekes, viszont utána a minősége, még rajzolása terén is, mélyrepülésnek indul sajnos. Sokan mondják, hogy a Pein harcnál be kellett volna fejezni az egészet.

Ettől függetlenül szerintem nyugodtan belekezdhetsz, semmit nem fogsz vele veszteni, aztán majd eldöntheted, hogy akarod-e folytatni. Ha a műfajban kéne ajánlanom ilyen típusú animét, akkor én a Hunter x Hunter (2011) mondanám.

2015. márc. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!