Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Olyan szerelmes animék,...

Olyan szerelmes animék, filmek, sorozatok ahol a főszereplő rossz fiú?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok,hogy valami történt a múltjában és ezért lett zárkózott meg mások szemében rossz,de a csaj helyre hozza. pl vámpírnaplók: Damon és Elena,Inuysha,Lost:Sawyer stb

2015. márc. 9. 09:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Noragami, Séta a múltba, Dögölj meg John Tucker, A felhők fölött 3 méterrel
2015. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :) A felhők fölöttet már láttam,de a többit nézem.Az animével kezdem,előzetes alapján jónak tünik.
2015. márc. 9. 15:55
 3/8 anonim válasza:

Ookami Shoujo to Kuro Ouji.

Nem mondanám 'rossz'nak a srácot, inkább mélyen depressziós, mindenesetre 'szadista'. Ez egy kis könnyed romantikus iskolás történet, ahol a lány megpróbálja rávenni a srácot, hogy vegye észre, az élet szép :D vicces, aranyos, én ajánlanám :)

2015. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm,jónak hangzik :)
2015. márc. 12. 08:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Hol tudnám megnézni?indavideot nem engedi
2015. márc. 12. 10:38
 6/8 anonim válasza:
Én indavideón néztem ( [link] hogy hogy nem engedi? Nekem működik :) vagy ncore torrent, ott is fent van :)
2015. márc. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ja és még (előző vagyok) ha sorozat és film akkor 10 dolog amit utálok benned. Készítettek belőle mindkettőt, én ezt is élveztem. :)
2015. márc. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Inuyashát.
2015. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!