Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani romantikus...

Tudnátok mondani romantikus animét?

Figyelt kérdés

Valami olyasmire gondoltam mint péndául szürke lány menő srác!!

Pl:Say I love you,Kimi ni todoke,

Vagy ha ilyet nem tudtok akkor a kedvenc romantikus animéteket leírnátok egy kis bemutatással??? Sokat segítenétek. :D Köszönöm előre is. :D



2015. márc. 13. 18:25
 1/5 Tsume ***** válasza:
Kaichou wa maid sama az egyik legaranyosabb anime szerintem a foszereplo lany aki tokeletes es nem jartea a szerelemben felenk es nincs tisztaba sajat mag erzeseivel es egx srac beleszeret es innen erdekes
2015. márc. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már láttam nekem is egy nagy kedvencem! :D
2015. márc. 13. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Tonari no Kaibutsu-kun
2015. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inuyasha-harcolós,romantikus,megmentik egymás életét,a srác fél démon a csaj halandó,a középkori japánban játszódik,de a csaj a mi korunkból való.

Kamisama Hajimemashita-hasonló az előzőhöz,démon szerü a srác,templomot őriz és egy hajléktalan csaj lessz a templom vezére.

Ao haru ride-sulis szerelmes,a srác bunkó mert rossz dolog történt vele,de régen szerette a csajt a csaj meg segít a pasinak újra bízni.

Clannad-a csaj gyenge,beteges,a srác erős magányos,végigkiséri az egész életüket...2.évad a clannad after story

Special A-maximalista stréberek a főszereplők,de nekem bejön :D

Itazura na kiss-a csaj odavan a srácért,mindent megtesz érte,de a pasinak elösször nem jön be(vagy csak úgy csinál),de aztán a csajnak hozzá kell költöznie és beleszeret.

Fruit basket-árva lány sátorozik az erdőben,szellem pasik,szállást adnak neki.

vampire knaight-ez se rossz,bár két pasi pájázik a csajra és végül azzal jön össze akit kevésbé bírok.vámpiros,koleszes,véres,szenvedős.

2015. márc. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezeket már látta de köszönöm!!!! :D
2015. márc. 14. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!