Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tokyo Ghoul-bol lesz e egy...

B1nc1 kérdése:

Tokyo Ghoul-bol lesz e egy harmadik evad?

Figyelt kérdés
A masodik evadbol marcsak egy resz van hatra. Hiszen mint az elso ez is 12 reszes lesz. A kerdes az, hogy viszik e majd tovabb a sztorit vagy az majd az eladasokon mulik? Velemenyem szerint nem lehet egy reszben az osszes szalat lezarni es megmagyarazni, szoval velemenyem szerint szukseges egy harmadik evad, ha mindent meg akarnak magyarazni.

2015. márc. 20. 02:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szinte biztos hogy nem, ha lenne kapacitás 3. évadra akkor ezt az évadot se ilyen összecspva, csomo részt és harcot kihagyás csinálták volna meg.
2015. márc. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Igy is annyit kihagytak az animebol ami rendesen meg lett magyarazva a mangaban hogy az borzalom. Ez hol eri meg nekik?
2015. márc. 20. 11:11
 3/26 anonim ***** válasza:
A népszerűsítésért mindig megéri animét csinálni, ha évad nem is, de ovák vagy esetleg egy movie tuti lesz. De én egy évadot sem látok lehetetlennek, de ha lesz is, nem mostanában.
2015. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Igaz nekem nagyon tetszett az elso evad, foleg az utolso resz, ezert hat en nagyon orultem neki, hogy laza fel evbe se tellt, hogy az uj evad kijojjon.

De ha mas anemeket veszunk alapul akkor ez nagyon elsietett lepes volt, a legtobb anime egy minimum fel de legtobszor egy evet kihagy az uj evad kiadasaig van olyan ami tovabb is telik. Szoval ez a masodik evad kiadasa eleg elhamarkodott lepes volt szerintem.

2015. márc. 20. 14:12
 5/26 anonim ***** válasza:
Én egy remake nek örülnék, akár már az első évadtól kezdve.
2015. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Remake? Az elso evad 2014 juliusaban jott ki, meg fel eve sem... Minek ide remake? Nem ertem, hogy mit akarsz te ezzel... Foleg, hogy most mar meg lehet nezni az elso evadit cenzura nelkul, ami szerintem egy jo dolog. De hogy egy remake mire lenne jo azt nem ertem?!
2015. márc. 20. 15:09
 7/26 anonim válasza:
Én is abban reménykedek, hogy úgy mint anno a Fullmetal Alchemistnél lesz egy teljesen manga hű remake körübelül 60-70 résszel és egy jobb animációs stúdióval. Elkezdtem olvasni a mangát és rengeteg dolgot kihagytak az animéből.
2015. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
En kozel se tartom nagy bajnak, hogy az anime nem teljesen ugyan az mint a manga. Igaz sok dolog nincs megmagyarazva stb. De viszont vannak olyan dolgok amit a mangaba egyszeru elmagyarazni mig egy animeben sok idobe tellne (es csak unalmassa valna tole) igy en nem banom...
2015. márc. 20. 15:37
 9/26 anonim ***** válasza:
Ezzel egyáltalán nem értek egyet. 1.évad meg elment, de ez a2. egy katasztrófa.
2015. márc. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
hát én a 2. évadot annyira elrontottnak találtam, hogy a 5-6 résznél abbahagytam.
2015. márc. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!