Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Mi van a bleach mangában ami...

Gabcsiking98 kérdése:

Mi van a bleach mangában ami a bleach animében nincs?

Figyelt kérdés
animét majdnem végignéztem mar de a mangát nincs kedvem végigolvasni szal érdekesebb információkat mondjatok amik vannak a mangában de nnincsenek az animében

2015. márc. 22. 15:49
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és még azt is kifelejtettem h 317.résznél vagyok utánnanéztem és filleler jönnek a 341.részig aki már látta őket megéri megnézni miről szólnak?
2015. márc. 22. 16:03
 2/8 anonim ***** válasza:

Mangában:


Kevesebb az erőltetett komédia.

Nincsenek fillerek.

Kevesebb időhúzás.

Tovább ment a sztori.


Kb. ennyi a különbség.

2015. márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Filléreket, mint általában, nem éri meg megnézni, elég uncsi.
2015. márc. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de miről szól? mármint a fillerkavalkád van valami storija
2015. márc. 22. 17:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Sok jelenetet újrahasznosítanak. Mivel a mangában egyszerűbb megrajzolni egy kockát, így ott megtehetik, hogy annyi félét rajzoljanak, amennyit akarnak és még így is beleférnek a kiadási intervallumba. A mangánál más a helyzet. Ott sokkal sűrűbb az időbeosztás, sokkal többet kell rajzolni, így néha fognak régi jeleneteket és újra bevágják őket, legfeljebb megtükrözik őket, hogy ne ismerjék fel olyan könnyen őket.
2015. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valami csak volt, nekem már nem maradt meg a fejemben (ebből látahod, hogy kb. mennyire érdekes).
2015. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy darab fillert se nézz meg, mert mindegyik szar. Az animében minden benne volt, ami a mangában is,de az anime véget ért, a manga viszont továbbra is megy.

Nagyon röviden, ami azóta történt (spoiler):

A quincyk lettek a főellenségek és elfoglalták Hueco Mundót. Eltudják lopni a shinigamik bankaiját. Lemészároltak egy csomó shinigamit, többek között meghalt Yamamoto és a hadnagya, Kira, Rose, valszeg Kensei és Zaraki hadnagya a kislány stb. A quincyk vezetője Juha Bach úgy gondolja,h 5 olyan karakter van, akik képesek befolyásolni a háború végkimenetelét: Ichigo, Zaraki, Aizen és még 2. Először a quincyk simán lealázták a kapitányokat: Hitsugaya, Soi Fong, Komamura, Byakuya, és mások mint Renji vagy Rukia. Mindegyik hasznavehetetlen szar volt, egyedül Zaraki tudta ellenük felvenni a harcot, majd megölte Unohanát és shikaija lett. Urahara és a 0.osztag felturbózta az erősebb shinigamikat. Ichigo anyja quincy volt. Kyoraku lett a főkapitány. Juha Bach emberei simán leverték a 0.osztagot. Mivel Ichigóban quincy vér folyik, ezért akaratán kívül megölte a Soul Kinget. Ukitake az élete árán képes "újrateremteni" a Soul Kinget. Ishida Uryu lett Juha Bach örököse és megtámadta Ichigót, míg Juha megpróbála elnyelni Ukitake képességét is. Kyoraku szabadon engedi Aizent, mert a shinigamik csicskák Juhához képest.

Itt tart a történet.

2015. márc. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem köszi szépen
2015. márc. 24. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!