Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » A Naruto Shippuuden-ben hol...

A Naruto Shippuuden-ben hol jár az anime cselekménye?

Figyelt kérdés

Elég régen nem néztem már az animét, mert őszintén szólva meguntam a sok harc jelenetet. Viszont most már teljesen elvesztettem a fonalat. Most mi történik az animében? A mostani részek visszaemlékezés, vagy hogy a harc közben mi történt, vagy ez már a nagy háború után van? Mikor Sasuke bejelentette, hogy ő lesz a Hokage, akkor elkezdett Narutoval versengeni?

Tudom, nagy kérés, de valaki le tudná írni, hogy pontosan mi történik az animében? Szeretném tovább nézni, de ezek a visszaemlékezős részek az életkedvemet is elveszik.



2015. ápr. 1. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:
most fillerek vannak, ott tart az eredeti történet,h Madara feltámadt és megszerezte a bijuukat
2015. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igen ott tart és azt ki ne hagyuk hogy a filler pont ott kezdődött hogy Sasuke és Naruto haldoklik.Innentől filler van
2015. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

nem igazán vagyok biztos benne, de asszem az történik, hogy ugye van ez a nagy háború az obitó ellen (kakashi volt csapattársa) aki egy örök gen-jutsut akar bocsátani a földre, de az egyesített shinobi haderő ezt meg akarja akadályozni, harcolnak, harcolnak, és harcolnak, aztán feltűnik sasuke, és világossá teszi mindenki számára, hogy ő lesz a következő kage.


És innen folytatódik.


Naruto maga oldalán tudja legjobb barátját Sasukét. Mindenki nagyon boldog, és tényleg minden szipi-szupi, csak az a bibi, hogy egy elmebeteg ember a tízfarkut irányítva keresztbe tesz a ninjáknak. Aztán a tízfarkú jinjurikiévé válik, és harcol naruto és sasuke ellen, akik egyesítik erőiket, és kiszedik obitóból a tízfarkút. Igen ám, csak a feltámasztott madara csak erre várt, s legyőzi obitot, meg minden van. Itt harcolnak, ott harcolnak, végül madara kiszedi narutoból kuramát, s a jelenet ott tér véget, hogy naruto és sasuke is meghal. Nyilván visszatérnek az életbe, mert egy történetben ez a főhősöknél mindennapi rutin, de még várnak egy kicsit, amíg visszemlékezéssel megnézzük azt a chunin vizsgát, amit naruto kihagyott. És most itt tart.


Remélem érthetően válaszoltam:D!

2015. ápr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2015. ápr. 7. 15:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!