Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani hasonló...

Tudnátok mondani hasonló animeket mint az Ao Haru Ride vagy a Say I Love You?

Figyelt kérdés
Olyan animét keresek ami Romantikus és vígjáték. Ami nem természetfelettis és nem akció vagy sci-fi. Lehet film is akár. Tudnátok hasonlót mondani? Nagyon megköszönném. :)

2015. ápr. 4. 10:54
 1/3 anonim válasza:

Wolf girl and black prince (csak egy évad)

Nisekoi (hamarosan 2. évad!)

Amúgy az Ao haru ride-nak láttad már a 2. évadát? És ha igen, hol?

2015. ápr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A wolf girl and black price-t nézd meg mert nagyon jó! Amúgy az igazi neve Oukami shoujo to kuro ouji.
2015. ápr. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezek az Animék egész jók amiket küldtetek, de egyáltalán nem hasonlít semelyikre sem. Ezek a kedvenc animéim (Ao HaruRide, Sukitte ii na yo [Sai i love you]) Imádom őked és ezek közül az animékközül egyik sem hasonlít. Nem ismerek olyatami ilyen jó lenne *-*, de tudok mondani még pár jót amik a kedvenceim közé tartoznak, mert lehet, hogy hasonlít az ízlésünk, én nem tudom. Na mindegy.. Animék:

Sakurasou no pet na kanojo, Lovely complex,vampire knight ,toradora, sword art online, Shugo chara és az Ore Monogatari.


(Mondjuk ezek közül egyáltalán nem mindegyik a kedvencem.. az első az jobban. És szerintem a Lov*com [lovely complex] mangában jobb.)


Amúgy az Ao Haru Ride-nak és a Sukitte ii na yo-nak (Say I love you-nak) Lesz folytatása?? :x

2015. ápr. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!