Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Szerintetek milyen lett a...

Kati Tibor kérdése:

Szerintetek milyen lett a vadi uj videóm?

Figyelt kérdés

Megpróbáltam ritmusra vágni ebben a videóban is.Megpróbáltam egy kicsit az érzelmekre is hatni több kevesebb sikerel :D.

De itt a link nézétek meg füzetek hozzá komentet értékeljétek :)

https://www.youtube.com/watch?v=_FwdfijymvE&feature=youtu.be



2015. ápr. 6. 14:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Egykét kisebb csúszással, de szépen elkaptad a zene ritmusát. Nem tudom milyen programot használsz, nincs valamilyen effekt benne amivel le tudod vágni a kép széleit? Azzal el tudnád tüntetni a feliratokat. Sokkal hatásosabb lenne, mert hiába idegen nyelvűt kerestél, azért mégis úgy lenne az igazi. :)
2015. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a komentet :D.

Sajna abba a programban amit én használok nincs olyan effekt :(.

2015. ápr. 6. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A videod nem YOUTUBE kompatibilis, függőlegesen két oldalán fekete csikok vannak. Ma már az a trendi, ha egy feltöltött video kitölti a lejátszó ablakot.

A videod 480pixeles, ehhez 854pixeles szélesség kellene, ami nincs meg.

Javaslom, hogy tanulmányozzad a jó kódolási lehetőségeket itt:

[link]

Nem tudom honnan szerezted az alapanyagot, de rossz konvertálást (esetleg letöltést) érzékelek rajta, mert az alakok és a feliratok is függőlegesen nyujtottak.

2015. ápr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem.
2015. ápr. 7. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!