Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Ki az aki szereti a conan a...

Gergő19990712 kérdése:

Ki az aki szereti a conan a detektív című anime sorozatot?

Figyelt kérdés
Igaz nem találtam meg az anime kategóriát ezért tettem ide ,de nem eza lényeg hanem hogy van-e olyan aki szereti.Én nagyon szeretem már 2 éve volt utoljára hogy néztem de aztán most megint nézem.:-)Figyelem:Ha valaki szeretne erröl az animéröl veszélgetni privátban nyugodtan írhat ha szeretne :-)

2015. ápr. 6. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én szeretem, de csak az első 50 részt láttam, amit leszinkronizáltak, de már az is régen volt. Viszont emlékszem még egy pár dologra. :)
2015. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
KEDVENC szereplöid? :-)
2015. ápr. 7. 12:24
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát, nem nagyon van, de ha mindenképp mondanom kell egyet, akkor Shinichi.
2015. ápr. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem lett volna muszaj de amugy nekem is illetve akkor jobban mikor conan.:-)
2015. ápr. 7. 14:33
 5/9 anonim válasza:
holtalálható az összes rész?
2015. ápr. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Indavideon fent van 241-ig, de utána nem tudom. Szerintem nincs tovább feliratozva.
2015. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Angol felirat van az összes részig szerintem de hogy hol lehet megtalálni nem tudom.
2015. ápr. 7. 17:11
 8/9 anonim válasza:

Szia, és is szeretem, és sztem shinichi úgy menő ahogy van, pl a 219.rész 21:41-22:38-között nagyon menő, különösen amikor a 2. lövést leadja....... azt a részt nem tudom megunni, de ez most mindeggy.....

egyéb kérdés?

2015. dec. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

sajnos a "mit mikor fardítanak"-ot nemtudom, de az 51. résznél megállt a magyar fordítás vagy 3 éve, nem hinném hogy magyar szinkronos fordításra is számíthatunk............

a fenébe állandóan eltérek a tárgytól, bocsi!

2015. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!