Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudtok olyan animet amelyben...

Mayuri4486 kérdése:

Tudtok olyan animet amelyben a lanynak egy baratja sincs es pont az iskola legmenobb (vagy nem muszaj meno legyen) fiuja szeret a lanyba. A lany komor nem oltozik pont a legszebben, alig mosolyog, nem beszel senkivel?

Figyelt kérdés

Pont mint a Sukitte ii na yo-ban(Say I love you) Tonari no kaibutsu-kun(my little monster)

Mindegy csak a lenyeg maganyos lany a fiu beleszeret.

Es ami ennel is fontosabb,hogy jo grafikaja legyen,hogy is mondjam,olyan ,,ujfajta''.Ne legyen olyan rossz minosegu,es orlnek,ha 2008 utan lenne.Bocsi,hogy ilyen sok elvarasom van.Koszi?



2015. ápr. 6. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Elsőre nekem a Kimi ni todoke ugrott be. A csaj (Sawako), nagyon hasonlít a Körből a csajra, ráadásul társaságilag kétbalkezes, és a "kedves mosolygása" mindig baromi ijesztőre sikerül, ezért elkerülik. Nagyon naív is amúgy, nem igazán van tudatában a dolgoknak. (Vegyük például azt, hogy már az első részben beleszeret a srácba, de csak a sorozat vége felé jön rá.) A srác (Shoota) pedig elég népszerű, és amúgy ő is szeretia lányt.


Az Ookami Shoujo to Kuro Oujiban meg látszatra nem magányos a csaj, csak hát nincsenek igaz barátai. A pasi itt is népszerű, és az egész az ő kamu kapcsolatukról szól. (Persze a végén igaziből is összejönnek.)


Ők azok, akik az összes elvárásodnak megfelelnek. Nyugodtan írj még privátban, ha kérdésed van /animeajánlóra van szükséged:)

2015. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszi,de mar mindkettot lattam :)Csak elfelejtettem odairni.Ez a negy szamomra a legjobb shoujo anime ;)
2015. ápr. 6. 21:23
 3/6 A kérdező kommentje:
Hol tudnam megnezni az indevideo es az animeaddictson kivul valaho a kimi ni todoke-t magyar felirattal :( ?
2015. ápr. 6. 21:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért nem jó az inda? Én ott néztem, bár egy-két résznek pocsék a képminősége, azért jó volt. Máshol csak idegen nyelvű felirattal tudod megnézni. Az animéket 99%-ban indára teszik fel a fansubosok (kivéve azokat, akik saját oldalon publikálják)
2015. ápr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kyoukai no Kanata (Beyond the Boundary) című animét tudom ajánlani, mondjuk ebben vannak fantasy elemek is, és a fiú nem nagyon népszerű, plusz a lány nem öltözik komoran, viszont eléggé magába húzódott és a sorozat elején egy barátja se volt. Egészen addig amíg nem találkozott a főszereplő sráccal, egy nagyon vicces és érdekes módon xd, és akkor kezdett a dolgok egy kicsit változni nála.

Mondjuk a sorozatban vannak néhány nem megmagyarázott dolgok, azonban szerintem érdemes megnézni. Ráadásul azok ellenére, hogy nem minden volt megmagyarázni, egy kellemes érzéssel fejeztem be az anime nézését. :)

2015. jún. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ptlg225 ***** válasza:
Kotoura-san nekem nagyon tetszett.
2015. jún. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!