Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Tudnátok mondani akcióval...

Hekari kérdése:

Tudnátok mondani akcióval teli animéket? Ecchi is jó bármi csak legyen xddd írjatok sokat pls mert nem tudok mit nézni :DDDDD

Figyelt kérdés

2015. ápr. 7. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz mit nézni...tessék keress magadnak valamit, bár úgyis tudom lesz csomó...khm...ember aki képes neked egy csomó animét kézzel begépelni, hogy csak ezzel is az Ő ideje fogyjon...


[link]

2015. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy a baj hogy animeaddicts-on se lehet olyan jó animéket telálni :) többszőr kerestem ott de csak olyanok vannak ott amiket már láttam... AMV-ből többet lehet megtudni :D
2015. ápr. 7. 20:04
 3/8 anonim válasza:
bleach,Kiseijuu: Sei no Kakuritsu,Tokyo Ghoul,Kiba,Kaze no Stigma,Akame ga Kill,Ichiban Ushiro no Daimaou,Soul Eater nekem ezek tetszetek hátha tudtam segíteni :)
2015. ápr. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ao no Exorcist ez lemarat
2015. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

No game no life-hatalmas kedvenc

C3

Death Note

SAO

2015. ápr. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Egy a baj hogy animeaddicts-on se lehet olyan jó animéket telálni :) többszőr kerestem ott de csak olyanok vannak ott amiket már láttam..."


Az úgy nagyon vicces, tekintve, hogy az animeaddicts jelenleg éppen azon van , hogy a lehető legtöbb animét, mangát stb összegyűjtse, és már így is min. 10 000 anime fennt van. Ha valóban láttad már mind a tízezret, akkor sajnos nem tudok mit ajánlani neked.


Amúgy meg minek kellett az a rakat xd meg :D abba a nyamvadék kérdésbe? A valóságban is így beszélsz? "Szeva, Pisti vagyok, ikszdé" Na mindegy.


Fairy Tail

Ao no Exorcist

11eyes

Angel Beats!

Avatar: Aang legendája

Bleach

Naruto

Naruto Shippuuden

One Piece

Btooom!

Groove Adventure Rave

Kaze no Stigma

Noragami

Sword Art Online

Inuyasha

Heroic Age

Mirai Nikki

Highschool DxD

Fullmetal Alchemist: Brotherhood

Code Geass

Death Note

Gintama


Hirtelen ennyi.


14/L

2015. ápr. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

már lehet láttad őket, de nekem ezek a kedvenceim:


attack on titan

tokyo ghoul

psycho-pass

death note

one piece


amúgy animeaddictson kereséskor használd a szűkítést akcióra és értékelés szerint csökkents a találatokat, így kijönnek a legjobbak előre.


(ja és semmi problémám a "nyamvadt kérdéssel", az xddd-vel és egyébbel :DDDD na mindegy.) ez valahogy kikívánkozott ;)

2015. ápr. 9. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Feltétlenül látnod kell az Inuyashát, nézd csak végig az elsőnek. :)
2015. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!