Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Soul Eater c. animében minden...

Soul Eater c. animében minden epizód elején elhangzik a szöveg: "Az egészséges lélek az egészséges elmében és az egészséges testben lakozik" ennek a teljes képéről linkelnétek/küldenétek képet?

Figyelt kérdés
A komplett kép kellene, mikor mind a 3 oszlop látható. Csak homályos képet láttam eddig. Előre is köszönöm, aki tud segiteni

2015. ápr. 8. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezd el nézni és mikor odaér a videó állítsd meg.Utána print screen gomb és egy sima paintbe beilleszted?
2015. ápr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyilván erre már gondoltam, ha megtudnám oldani ne. Irtam volna ki :) e akkor haennyire fontos, a gépemet moat nem tudom használni meg egy darabig, telefonon meg nemtudok róla, hogy ilyet lehetne
2015. ápr. 9. 16:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Androidos telefonokra lehet letolteni print screen programot ha nincs alapbol rajta, de ha igen, akkor egyszerre le kell nyomni a kikapcsolo(ami lezarja a kepernyot ugyebar) gombot es a hangeroszabalyzo egyik felet, es voala.
2015. ápr. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :D
2015. ápr. 9. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!