Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések! Mit gondoltok a...

Animések! Mit gondoltok a tavaszi szezonról első részek alapján?

Figyelt kérdés
Miket néztetek? Mi tetszett? Csalódtatok valamelyikben? Illetve vártok még valamilyen sorozatot (még nem mindenből jött ki az 1. rész)?

2015. ápr. 9. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Még meg se néztem, hogy mik jönnek ki. Ha az egyik megtetszenne az ismertető alapján, akkor rögtön el akarnám kezdeni nézni azt. Nem szeretek várni.
2015. ápr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos sokra nincs időm. Etotama nagyon bejön, Mikagurát elkezdtem a cuki főszereplő miatt, de idegel a sok lezbikusság.
2015. máj. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hmm, az Etotama jó? Akkor lehet, hogy adok neki még egy esélyt, mert azt 1. rész után dobtam. A Mikagura-t is. xD

Én elég sok mindent elkezdtem és most válogatok, hogy miket is fogok befejezni.


Köszönöm a válaszokat! :)

2015. máj. 4. 13:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Én általában megnézem az első részt, vagy elolvasom a leírásokat és eldöntöm, hogy meg szeretném-e nézni. Ha igen, akkor várok egészen a sorozat feléig, hogy kijöjjön és akkor kezdem el, hogy legyen mit nézni :D.

Nekem most az Owari no Seraph valamiért nagyon megtetszett, de az előző sémát követve nem kezdtem el mert megláttam meddig elhúzzák és jaj.. :DD.

2015. máj. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2015. máj. 19. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!