Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » 2015 MondoCon? többi lent

ChibiAnimeFan14 kérdése:

2015 MondoCon? többi lent

Figyelt kérdés

Szóval nagyon szeretnék egyszer eljutni mondo-ra ( és ha minden igaz akkor idén nyáron ez meg is valósul :D )

és ugye szeretnék beöltözni ( cosplay )

és ugye mindenki a kedvenc animéjéből öltözik be a kedvenc karakterének.

na akkor kérdésem a következő lenne azoknak akik most tavasszal voltak a conon :

Voltak Hetaliások?

csak mert az a kedvenc animém ,abból is szeretnék beöltözni és jó lenne olyanokkal talizni akik szintén szeretik ezt az animét ( esetleg ebből is öltöznek be)

válaszokat előre is köszi :) *3*



2015. ápr. 15. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Heló!


Animeaddicts-on és a mondocon odlalán, klubjain érdemesbb fletenned a kérdést, ott biztos taláslz oylat, aki találkozna is veled, beszélgetne...

2015. ápr. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kösziii :)
2015. ápr. 15. 22:38
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon ismerem ezt az animet de ha jol lattam voltak hetaliasok :D
2015. ápr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bár én nem most tavasszal voltam, de én is láttam hetáliásokat. Sőt, valaki még a cosplayversenyre is jelentkezett :D
2015. ápr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

De jóóó ! :D köszi <3 :D

ˇ3ˇ

2015. ápr. 16. 17:42
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak egy Hungary-chant láttam, de biztos voltak többen is :3
2015. ápr. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én megyek nyáron és én is a Hetaliából fogok cosplayezni (Magyarország).:D
2015. máj. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kameko-san ***** válasza:

Amikor legutóbb voltam láttam pár Hetalia cosplayest, sőt, Hungary és Austria cosplayesek még a versenyen is voltak. :)

Egyébként én is imádom ezt az animét, és megyek nyáron, szóval remélem jó sok Heta-s lesz. :3

2015. máj. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!